J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “KUKUŁECZKA”

Tautas deju kolektīvs “Kukułeczka” darbojas 25 gadus un jau 2016.gada 2.maijā svinēs savu 25 gadu jubileju. Pulciņā piedalās meitenes un zēni vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Nodarbības vada Žanna Stankeviča.

SKOLAS BREIKA DEJU PULCIŅŠ “FACTORY KINGZ”

Breika deju interešu pulciņš “Factory Kingz” skolā darbojas otro gadu, taču Daugavpils breika deju skola “Factory Kingz” audzina jaunus dejotājus kopš 2006.gada. Pulciņā piedalās meitenes un zēni vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Nodarbības vada Andžejs Začiņajevs.

Vairak informācijas par breika deju pulciņu "Factory Kingz" www.factorykingz.com

SKOLAS ANSAMBLIS

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas vokālajā ansamblī dzied vecāko klašu skolēni. Ansamblis regulāri piedalās skolas pasākumos, uzstājās Poļu kultūras centra rīkotājos pasākumos un festivālos. Vokālā ansambļa reperuārā ir poļu un latviešu tautas dziesmas, kā arī populārās dziesmas. Vokālā ansambļa vadītāja ir mūzikas skolotāja Alīna Lapinska

SKOLAS KORIS

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas jaunāko klašu koris tika dibināts 2013.gadā. Koris aktīvi piedalās skolas koncertos, ņem dalību poļu festivālos un koncertos, kā arī piedalās pilsētas skatēs. Kora reperuārā ir gan latviešu, gan poļu dažāda rakstura dziesmas. Kora dziedātāji ir 1.-4.klašu skolēni un šogad dziedātāju skaits sasniedz 50. Tas ir lielākais skaits kopš kora dibināšanas.

Kora dibinātāja un diriģente ir mūzikas skolotāja Alīna Lapinska