Šī gada 7. maijā mēs, 7., 10., 11. klašu skolēni, devāmies uz Rīgu, lai apmeklētu hokeja spēli un atbalstītu mūsu izlasi tās otrajā pārbaudes spēlē pret Norvēģijas valstsvienību pirms pasaules čempionāta.
Atmosfēra "Arēnā Rīga" bija elektrizējoša jau pirms spēles sākuma. Visā spēles gaitā mēs no sirds atbalstījām mūsu hokejistus, skandinājām saukļus un dziedājām līdzi. Cīņa bija sīva, taču mūsu valstsvienība izcīnīja uzvaru papildlaikā, tāpēc spēlētājus pavadījām ar skaļiem aplausiem, gavilēm, pilnā balsī skandējām: "Malači!"
Tā bija lieliska iespēja klātienē redzēt mūsu hokejistus un piedzīvot fantastiskas emocijas, par ko mēs visi esam ļoti priecīgi un pateicīgi!
Turpinām atbalstīt mūsu valstsvienību pasaules čempionātā Šveicē!
10. klases skolniece Anna Emīlija Pučko
