27.maijā notika 5.b klases saliedēšanas pasākums. Bērni jautri pavadīja laiku spēlējot peintbolu un lāzertagu, kā arī izbaudīja pikniku svaigajā gaisā. Lai visiem laba atpūta vasarā!