* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Jaunumi
Par bibliotēku
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

Zināms 2018. gada Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu saraksts [2018-05-21]

Šogad Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā iekļautas pavisam desmit izdevniecību grāmatas. Visvairāk – pa sešām – izdotas apgādos “Zvaigzne” un “Pētergailis”; uzmanību izpelnījušies arī divas izdevniecības “Latvijas Mediji” grāmatas.

5+

1. Veronika Kaplāna, Greguārs Mabīrs, “Kā vilku piemin, tā vilks klāt”. “Latvijas Mediji”

2. Tīa Selli, “Mia ir priecīga”. “Jāņa Rozes apgāds”

3. Ulrika Kestere, “Nelūgtie ciemiņi”. “Zvaigzne ABC”

4. Marianna Dibika, “Pastnieks Pele”. “Jāņa Rozes apgāds”

5. Toms Kalninskis, “Zaķa Garauša laimes zeme”. “Zvaigzne ABC, 2017.

6. Inese Zandere, “Zirgā”. “Liels un mazs”

9+

1. Ella Kārlsone, “Aukliņa, putns un es”. Pētergailis”

2. Hakonss Eversons, “Brūne”. “Pētergailis”

3. Mihaels de Koks, Kristīne Ārstena, “Kā vecmamma vislaik samazinājās”. “Pētergailis”

4. Inese Paklone, “Okeāns un tuksnesis”. “Pētergailis”

5. Salla Simuka, “Sirdsmāsas”. “Zvaigzne ABC”

6. Katlēna Ferēkena, Eva Mutona, “Mani sauc Jans, un es neesmu nekas īpašs”. “Madris”

11+

1. Pēteris Brūveris, Indra Brūvere, Zane Brūvere, “Brūveri brūvē”. “Pētergailis”

2. Andra Manfelde, “Kurš no mums lidos?”. “Dienas Grāmata”

3. Aivars Kļavis, “Melnais akmens”. “Zvaigzne ABC”

4. Hegartijs Šeins, “Tumšmute”. “Prometejs”

5. M.G. Leonarda, “Vaboļpuika”. “Pētergailis”

6. Kristīne Hamilla, “Vislabākās zāles”. “Lietusdārzs”

15+

1. Pauls Bankovskis, “Kur pazuda saimnieks?”. “Liels un mazs”

2. Somans Čainani, “Labā un Ļaunā skola”. “Zvaigzne ABC”

3. Kerija Drūrija, “Septītā kamera”. “Jāņa Rozes apgāds”.

4. Laura Dreiže, “Tā runāja Zosu māte”. “Zvaigzne ABC”

5. Keisija Vesta, “P.S. Tu man patīc”. “BaibaBooka”

6. Juta Rihtere, “Tur aiz stacijas ir jūra”. “Jāņa Rozes apgāds”

Vecāku žūrija

1. Inguna Cepīte, “Ulsiks”. “Dienas Grāmata”

2. Daniels Penaks, “Kā romāns”. “Omnia mea”

3. Andžela Naneti, “Mans vectēvs bija ķiršu koks”. “Jāņa Rozes apgāds”

4. Kai Āreleida, “Pilsētu dedzināšana”. “Latvijas Mediji”