logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

BIBLIOTĒKAS – DIALOGS CEĻĀ UZ PĀRMAIŅĀM

No 23. līdz 27. aprīlim publiskajās bibliotēkās visā Latvijā, tostarp arī Daugavpilī, sekojot vadmotīvam “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām” norisinājās ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Tās ietvaros Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles īstenoja virkni klātienes un tiešsaistes pasākumu un aktivitāšu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību saviem pakalpojumiem un aicinātu ieraudzīt bibliotēku jaunā gaismā.

26. aprīlī mūsu 6. klases skolēni kopā ar skolotāju Anitu Perlinsku un bibliotekāri Lūciju Babuli apmeklēja Jaunbūves bibliotēku, kura nesen atvēras pēc telpu renovācijas. Bibliotēkas nedēļas ietvaros Jaunbuves bibliotēkas darbinieces skolēniem piedāvāja jaunas bibliotekārās stundas.

Šajās tematiskajās nodarbībās varēja atraktīvā veidā iepazīt Daugavpils parkus un skvērus, uzzinot daudz jauna par pilsētas zaļo rotu, pārbaudot savas digitālās prasmes un erudīciju. Skolēniem bija iespēja iedziļināties digitālo mediju vidē, pilnveidojot digitāla rakstura informācijas meklēšanas un atlases prasmes. Savukārt daiļliteratūras cienītājiem bija iespēja uzzināt, kā padarīt lasīšanu aizraujošāku, izmantojot dažādas lietotnes, tīmekļa vietnes un citas lasītājus vienojošas platformas. Klāt nodarbībām Jaunbūves bibliotēkas vadītāja Svetlana Oļenova novadīja interesantu ekskursiju pa atjaunoto bibliotēku, un iepazīstināja mūsu skolēnus ar daudzām novitātēm bibliotēka.

6. klases skolēniem ļoti iepatikās šis pasākums, tāpēc iesakām arī citām klasēm apmeklēt bibliotēkas, jo bibliotēka ir daudz vairāk un interesantāk nekā vienkārša grāmatu lasīšana!

Nejauša fotogrāfija

Pēdējas fotogrāfijas