logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

STARPTAUTISKAIS ETWINNING PROJEKTS “REP DZIESMU PASAULE”

2020-06-15 10:22:24

4. un 6.kl. skolēni apmeklē CLIL mūzikas stundas ar mērķi integrēti apgūt mācību saturu un angļu valodu. CLIL mūzikas stundas ietvaros 2. semestrī kopā ar skolotāju Annu Beļsku skolēni ir piedalījušies starptautiskajā eTwinning projektā “Rep dziesmu pasaule” (“A world of rap songs”).

Kopā ar partneriem no Turcijas, Horvātijas, Itālijas, Spānijas un Albānijas skolēni ir darbojušies projektā un veica šādas aktivitātes:

1. Zīmēja projekta logotipu, tad balsošanas ceļā izvēlējās vislabāko;

2. Iepazīstināja projekta partnerus ar sevi, savu valsti, pilsētu un skolu;

3. Dziedāja karaoke dziesmu horvātu valodā, savukārt horvātu partneri dziedāja latvisku dziesmu;

4. Uzrakstīja un nofilmēja dziesmu klipus par Latviju un COVID-19;

5. Kopīgi ar visiem partneriem sacerēja melodiju, tad uzrakstīja dziesmas vārdus, nodziedāja un nofilmēja klipu par pandēmiju un attālināto mācīšanos;

6. Piedalījās videokonferencēs, svinēja eTwinning un droša interneta dienas;

7. Veica radošus uzdevumus un izvērtēja projekta aktivitātes.

Savukārt, projekta skolotāji plānoja projekta integrēšanu mācību programmā, sadalīja projektā veicamos uzdevumus, vadīja, mentorēja un iedvesmoja skolēnus, veidoja FB un WhatsApp grupas skolēnu un skolotāju saziņai, izvērtēja un izplatīja projekta rezultātus.

Projekta TwinSpace https://twinspace.etwinning.net/103114/home

Projekta blogs: https://worldofrapsongs.blogspot.com/

Projekta laikā skolēni ir pilnveidojuši savas angļu valodas zināšanas, uzlabojuši sadarbības un uzstāšanās prasmes, iemācījušies sacerēt mūziku un rakstīt dziesmu vārdus, filmēt un rediģēt video. Projektā starppriekšmetu saikne ietvēra šādus mācību priekšmetus: angļu valoda, vizuālā māksla, informātika, mūzika. Paldies skolēniem par iesaistīšanos un radošu darbu starptautiskajā projektā!

Informāciju sagatavoja,

Anna Beļska