logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

8.A KLASES CEĻOJUMS UZ VIDUSLAIKIEM “SKOLAS SOMAS” PROJEKTA IETVAROS

2021-09-22 12:55:03

16.09.2021. skaistā dienā “Latvijas skolas soma” projekta ietvaros 8.a klases skolēni apmeklēja Koknesi.

No rīta vizinājāmies ar kuģīti pa maršrutu Likteņdārzs – Kokneses luterāņu baznīca - Likteņdārza amfiteātris - Pērses upe - Kokneses pilsdrupas – Likteņdārzs, izbaudot krāšņās un iespaidīgās dabas ainavas, ļaujoties vēja brīzei, nesteidzīgai atpūtai un mieram pie dabas.

Brauciena laikā klausījāmies audiogida stāstītos likteņstāstus par tagadni un nākotnes iecerēm.

Pēc tam ģides pavadībā izstaigājām un iepazināmies ar Likteņdārzu, dabā veidotu simbolu, kurš aicina gūt mierinājumu pagātnei, spēku šodienai un sapņu piepildījumu nākotnei. Atmiņā īpaši palika Daugavpils pilsētas ozols, kuru iestādīja Daugavpils Politiski represēto apvienība.

Pēcpusdienā izglītojošās programmas laikā iepazinājāmies ar Kokneses informācijas centru, Kokneses parku un pilsdrupām. Kokneses viduslaiku pilsdrupas ir viena no ainaviskākajām vietām starp divām upēm - Pērsi un Daugavu.

Izstaigājot Kokneses pilsdrupas, sajūtām viduslaiku elpu un izmēģinājām Moku kambari. Parkā satikām Velnu, apskatījām ūdenskritumu un atjaunoto strūklaku „Fauna galva” un daudz citu interesantu objektu.

Diena bija izdevusies un piepildīta ar pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem. Mājās atgriezāmies pārpilni ar spilgtām emocijām, prieku un lieliski kopā pavadītu laiku!