logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

2.C KLASES SKOLĒNU PIEDALĪŠANĀS STRAPTAUTISKAJĀ ETWINNING PROJEKTĀ “STOP HERE”

2021-06-16 12:49:22

No 2021. gada marta līdz jūnijam 2.c klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju aktīvi darbojās starptautiskajā eTwinning projektā “STOP HERE”.

Projektā sadarbojās skolēni un viņu skolotāji no 11 valstīm: Latvijas, Polijas, Turcijas, Spānijas, Itālijas, Rumānijas, Moldovas Republikas, Slovākijas, Bulgārijas, Ziemeļmaķedonijas un Ungārijas.

Projekta mērķis bija pievērst uzmanību skolēnu medijpratības attīstībai, veicināt prasmi strādāt ar informācijas avotiem, praktiski lietot medijus, iemācīt drošības noteikumus internetā, kā atšķirt melus no patiesības un neuzticēties visai sociālajos tīklos atrodamajai informācijai. Projekta dalībnieki iepazinās ar filmu skatīšanās vecumierobežojumiem, mācījās izprast savas un citu cilvēku emocijas un uzzināja, kas ir empātija, deva padomus, kā rīkoties dažādās situācijās, kā arī uzlaboja savas angļu valodas un IKT prasmes.

Projekta gaitā partnerskolu skolēni sadarbojās starptautiskajās komandās. Tika izveidota kopīga grāmata 11 valodās ar stāstu par drošības noteikumiem internetā. Projekta dalībnieki kopā ilustrēja e-grāmatu, veidoja plakātus par internetdrošību, kopā svinēja eTwinning dienu, sacerēja viltus ziņas, veidoja savu avatāru un mācījās aizpildīt tiešsaistes anketas. Videokonferences laikā projekta partneriem bija iespēja iepazīties vienam ar otru, dalīties ar iespaidiem par projekta aktivitātēm, sazināties angļu valodā un uzzīmēt kopīgu bildi.

Projekta laikā notika veiksmīga vairāku mācību priekšmetu integrācija ikdienas mācību procesā: angļu valoda, latviešu valoda, sociālās zinības, vizuālā māksla, mājturība, mūzika, datorika.

Plašāk par projekta aktivitātēm var uzzināt, ieskatoties mūsu projekta Twinspace vietnē:

https://twinspace.etwinning.net/164718/home

Liels paldies visiem projekta dalībniekiem par lieliski paveikto darbu un vecākiem par atbalstu un palīdzību!

Informāciju sagatavoja

Natālija Karpenko