logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

7.B KLASES TIEŠSAISTES LABORATORIJA PAR ZINĀTNES UN MĀKSLAS CIEŠO SAIKNI FILMĀ “DVĒSEĻU PUTENIS” LATVIJAS SKOLAS SOMA IETVAROS

2021-05-26 14:10:00

20.maijā 7.b klases skolēni piedalījās tiešsaistes nodarbībā ar mērķi veidot skolēnu saprašanu par to, kā tehnoloģiskie un zinātniskie rīki palīdz radīt mākslas darbus, kādu papildus vērtību to izmantošana var veidot.

Par pamatu ņemot Latvijas filmu “Dvēseļu putenis” un izmantojot saprotamus skolēniem zinātniskus eksperimentus, tika paradīts, kas nepieciešams, lai radītu ticamus efektus un pēc iespējas precīzāk attēlotu filmā redzamos notikumus. Skolēni uzzināja, kā gatavo mākslīgās asinis, speciālus degošos šķidrumus, kā dažādu darbību veikšanai trenējas kaskadieri utt. Tas viss nebūtu īstenojams bez ļoti precīziem aprēķiniem un specifiskām zināšanām. Skolēni ieskatījās aizkulisēs, lai saprastu, kā rodas īstā māksla.

Nodarbība atstāja labu iespaidu uz visiem skolēniem. Katrs ir atradis sev kaut ko interesantu, kas noderēs nākotnē. Pateicamies Latvijas kultūrizglītības programmai “Latvijas Skolas Soma” par finansiālo atbalstu.

Informāciju sagatavoja,

7.b kl. skolniece

Diana Apeine