logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

7.B KLASES STARPPRIEKŠMETU SAIKNE MĀMIŅU DIENAS ORGANIZĒŠANĀ

2021-05-13 17:48:23

7.b klases skolēni ir izveidojuši Māmiņu dienas svinēšanas scenārijus, attīstot visas caurviju prasmes četros mācību priekšmetos: angļu valodā, latviešu valodā, vizuālajā mākslā un klases stundā.

Pasākuma vizuālo daļu skolēni bija izveidojuši vizuālajā mākslā. Angļu valodas stundā skolēni intervēja savas māmiņas par viņu mīļākajiem amerikāņu un angļu dziedātājiem, rakstniekiem un aktieriem, informāciju ievadot tiešsaistes dokumentā. Strādājot trīs grupās pašvadītā mācīšanās procesā, latviešu valodas stundā skolēni ir izveidojuši trīs dažādus scenārijus, kuros ietvēra radošus uzdevumus ar angļu valodas stundā savākto un kritiski izvērtēto informāciju. Sākotnēji bija plānots, ka tiks īstenots vislabākais no trijiem jaunrades ceļā izstrādātajiem scenārijiem, bet visi trīs scenāriji izrādījās lieliski, tāpēc tika nolemts, ka visi trīs tiks parādīti māmiņām. Klases stundas ietvaros skolēni realizēja dzīvē savus scenārijus, novadot tiešsaistē Māmiņu dienai veltītu pasākumu, kurā piedalījās ne tikai māmiņas, bet arī tēti un visas mūsu klases draudzīgās ģimenes. Māmiņas iesaistījās aktivitātēs par savām mīļākajām angļu un amerikāņu personām, kā arī citās aktivitātes: minēja bērnu bērnišķīgās palaidnības, meklēja savus bērnus, paslēptus nepazīstamu cilvēku pūlī, spēlēja interaktīvās spēles, kuras skolēni izveidoja un attīstīja savas digitālās prasmes. Pilsonisko līdzdalību skolēni ir attīstījuši, apzināti uzņemoties atbildību par pasākumu un rīkojoties atbildīgi.

Gan māmiņām, gan tētiem ļoti patika skolēnu sagatavotie uzdevumi. Pateicamies skolotājām I. Užulei, L. Šeršņovai un A. Beļskai par īstenoto sadarbību, bet 7.b skolēniem par saturisku darbu, īpaši grupu prezentētājiem G. Galonskim, A. Ivaņinokam un K. Ščerbakovai. Paldies vecākiem par aktīvu līdzdarbošanos un draudzīgas atmosfēras radīšanu!

Informāciju sagatavoja

Anna Beļska