logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

APSVEICAM SKAISTAJĀ ETWINNING DIENĀ!

2021-05-11 15:29:37

9.maijā visā Eiropā svin Eiropas dienu un eTwinning dienu. Arī mūsu skola atzīmēja šo dienu, jo mūsu skolēni aktīvi darbojas eTwinning projektos un ir labāko Latvijas 2020. gada nacionālo un starptautisko projektu pārstāvji. Mūsu skolai ir eTwinning skolas tituls, kā arī skolā darbojas divas eTwinning vēstnieces Anna Beļska un Natālija Karpenko, kuras īstenoja eTwinning dienas aktivitātes eTwinning projektu skolēniem.

Sākumskolas skolēni (3.a un 2.c klase) sagatavoja eTwinningam skaistas pašdarinātas apsveikuma kartītes, kuras var apskatīt virtuālajā izstādē https://padlet.com/irinaapeine1/edpzuep5nll3nhcv.

3.a klase iesaistījās arī projekta “Gender Challenge” skolotāju izstrādātajā interaktīvajā spēlē, kur komandas atbildēja uz jautājumiem par savu projektu un eTwinning kopienu, kā arī piedzīvoja negaidītus brīžus, kad komandām bija jāapmainās ar punktu skaitu vai kāda no komandām zaudēja vai ieguva papildpunktus.

Āra nodarbības laikā 2.c klases skolēni dalījās iespaidos par šogad īstenoto projektu aktivitātēm. Draudzīgajā sadarbības aplī tika izspēlēta spēle par emocijām un drošību internetā.

Skolēni zīmēja eTwinning logo, stādīja eTwinning augu, tad, sadaloties komandās, pārbaudīja savu atjautību un zināšanas par Eiropas valstīm un eTwinning kopienu, lasot QR kodus un pildot aizraujošus uzdevumus, kuri veicināja klases kolektīva saliedēšanu.

Vecākie skolēni (7.b) āra nodarbības laikā risināja izlaušanās istabas uzdevumus iekodētos QR kodos. Skolēni četrās komandās ir radoši sadarbojušies, sacerot pantiņus par eTwinning, pozējot eTwinning logo, taisot fotogrāfijas, kurās atainoja vārda “sadarbība” būtību, un intervējot citus par to, ko viņiem nozīmē projekti.

Paldies skolēniem par līdzdalību, par aktīvu darbošanos eTwinning projektos un ievērības cienīgiem rezultātiem. Skolēniem novēlam panākumus turpmāko projektu īstenošanā, bet skolotājiem - daudz jēgpilnu un saturiski kvalitatīvu projektu!

Informāciju sagatavoja

Anna Beļska un

Natālija Karpenko