logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

7.B KLASE UZSĀK JAUNU ETWINNING PROJEKTU “GOOD ACT EPIDEMIC”

2020-11-02 15:47:57

Būt labam ir katra cilvēka pamatprincips, un šī tēma ir neatņemama izglītības sastāvdaļa. Projekta mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par to, cik svarīgi ir būt labam pret cilvēkiem, dzīvniekiem, apkārtējo vidi un pašam pret sevi, bet projekta uzdevumi ir izskaust nepareizu rīcību mūsu ikdienas dzīvē un izkopt tādus tikumus kā atbildība, līdzcietība, mērenība, solidaritāte, taisnīgums, lai skolēni kļūtu par atbildīgiem sabiedrības dalībniekiem.

Projekta “Labo darbu epidēmija” (“Good Act Epidemic”) dibinātājas ir Anna Beļska (Latvija) un Zehra Metin (Turcija), bet visā projektā piedalās 11 valstis: Latvija, Itālija, Spānija, Turcija, Horvātija, Polija, Tunisija, Austrija, Portugāle, Jordānija un Ukraina. Projekts norisināsies 7 mēnešu laikā. Kopā sadarbojoties, skolēni strādās starptautiskajās grupās, veicot dažādas projekta aktivitātes.

Mūsu skolēni ir jau uzsākuši darbu pie novembra tēmas – apkārtējā vide. 7.b skolēni ir uzkopuši meža teritoriju, savācot 13 maisus ar atkritumiem, iestādījuši koku un partnerskolēniem izveidojuši interaktīvus uzdevumus par atkritumu šķirošanu, kā arī ievadaktivitātes iepazīšanās nolūkos.

Šis projekts tiek integrēts angļu valodas, klases, CLIL mūzikas un sociālo zinību stundās, veicinot digitālo pratību un drošā veidā palielinot tehnoloģiju izmantošanu, jo visas uz starptautisko sadarbību vērstās aktivitātes ir virtuālas.

https://youtu.be/0EaA59Acc74,

Informāciju sagatavoja,

Anna Beļska