logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

2. C KLASES SKOLĒNU VEIKSMĪGA DARBĪBA ETWINNING PROJEKTOS MĀCĪBU PROGRAMMAS IETVAROS

2020-10-19 13:27:02

Savā pirmajā mācību gadā 2.c klases skolēni aktīvi iesaistījās eTwinning projektos un parādīja augstus rezultātus. Tika veiksmīgi īstenoti 2 projekti: nacionālais “Pavasaris tavās plaukstās” un starptautiskais “Plastic Free Baltic Sea”.

Piedaloties eTwinning projektu aktivitātēs, skolēni paplašināja savu redzesloku, iemācījās veiksmīgi sadarboties ar saviem klasesbiedriem un vienaudžiem no citām skolām un valstīm, attīstīja digitālās prasmes un pilnveidoja latviešu un angļu valodas zināšanas. Notika mācību procesa sasaiste ar reālo dzīvi un skolēnu iegūto zināšanu praktiskais pielietojums.

Abi projekti saņēma Nacionālo kvalitātes sertifikātu, bet projekts “Plastic Free Baltic Sea” kļuva par Latvijas eTwinning Gada balvas finālistu.

Par dalību projektos katrs skolēns saņēma mazu eTwinning balvu un skolēnu kvalitātes sertifikātu, kas apliecina centīgu darbu projektā.

Paldies skolēniem par darboties prieku, radošumu un enerģiju! Novēlam aizraujošus piedzīvojumus un jaunus atklājumus arī šajā mācību gadā!

Informāciju sagatavoja,

Natālija Karpenko