logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PRIECĪGAS VASARAS BRĪVDIENAS! MĀCĪBU GADA 2019./2020. REZULTĀTI.

2020-06-01 08:21:06

29.05.2020 noslēdzās mācību gads. Pateicāmies skolēniem un vecākiem par pacietību, pateicāmies skolotājiem un administrācijai par komandas darbu, nodrošinot kvalitatīvu mācību procesu, neraugoties uz mainīgiem apkārtējās vides apstākļiem. Kopā mums izdevās!

Ģimnāzijas klašu reitingā (augstākā vidēja balle starp klasēm) uzvarētāji ir sekojoši:

1. - 4. kl. posmā - 2.b klase (vid. balle – 8,33),

5. - 9.kl. posmā – 6.b klase (vid. balle – 7,74),

10. - 12.kl. posmā – 12.klase (vid. balle – 7,88).

Ģimnāzijas skolēnu reitingā augstākie sasniegumi ir:

1. - 4. kl. posmā –

2.a klases skolniecei Sofijai Beļskai (vid. balle – 10,00),

2.a klases skolniekam Anatolijam Pizānam (vid. balle – 10,00),

3.a klases skolniekam Andžejam Hotinam (vid. balle – 10,00),

5. - 9.kl. posmā –

6.b klases skolniecei Dianai Apeinei (vid. balle – 9,67),

10. - 12.kl. posmā –

12.klases skolniecēm - Karīnai Abarovičai (vid. balle – 9,43), un Sofijai Daņilevičai (vid. balle – 9,43).

“Zelta liecības” par teicamām sekmēm (9-10 balles liecībā) mācībās saņēma 21 skolēns (neieskaitot 9. un 12.klasi):

Sofija Afanasjeva (2.a klase)

Anatolijs Pizāns (2.a klase)

Sofija Beļska (2.a klase)

Vitālijs Rožaščonoks (2.a klase)

Anastasija Černišova (2.b klase)

Diana Hrapāne (2.b klase)

Ēriks Kižlo (2.b klase)

Eļžbeta Petrovska (2.b klase)

Karīna Upeniece (2.b klase)

Sofija Ginzburga (3.a klase)

Andžejs Hotins (3.a klase)

Elīna Ragine (3.a klase)

Artjoms Ščerbakovs (3.a klase)

Armands Fjodorovs (3.a klase)

Maksims Gasins (3.a klase)

Vladislavs Tuziks (3.b klase)

Arianna Grode (3.b klase)

Jurijs Žizņevskis (3.b klase)

Diana Apeine (6.b klase)

Sofija Borovska (6.b klase)

Evelīna Krivicka (8.klase)

“Sudraba liecības” par ļoti labām un teicamām sekmēm (8-10 balles liecībā) mācībās saņēma 38 skolēni (neieskaitot 9. un 12.klasi):

Patrīcija Aļhimoviča (2.a klase)

Arina Rudņeva (2.a klase)

Darina Seļska (2.a klase)

Beata Savicka (2.b klase)

Artjoms Trubovičs (2.b klase)

Darja Veličko (3.a klase)

Mareks Mežaraups (3.a klase)

Karīna Filipova (3.b klase)

Agata Krupska (3.b klase)

Karolina Zimova (3.b klase)

Angelina Zaharčuka (3.b klase)

Milana Saveika (4.a klase)

Jeļizaveta Stankova (4.a klase)

Evelīna Bogdanova (4.a klase)

Anastasija Pankeviča (4.b klase)

Viktorija Staņeviča (4.b klase)

Makars Šverniks (4.b klase)

Arina Kuzņecova (5.a klase)

Elizabete Lipiņa (5.a klase)

Marta Beļeviča (5.b klase)

Sofija Pankeviča (5.b klase)

Valērija Prutjane (5.b klase)

Elga Šnepste (5.b klase)

Ksenija Baranovska (6.a klase)

Antons Čerņavskis (6.a klase)

Sofija Romanceviča (6.a klase)

Ksenija Kaļiņina (6.b klase)

Ksenija Ščerbakova (6.b klase)

Valērija Labude (6.b klase)

Sabina Tuzika (6.b klase)

Evelīna Dideviča (7. klase)

Karolīna Krumpļevska (8. klase)

Alina Smiļgina (8. klase)

Anna Stankova (8. klase)

Justīne Madara Širina (8. klase)

Božena Rakicka (10.klase)

Vlada Šarko (10.klase)

Anastasija Saveika (11.klase)

Lai laba atpūta vasarā!

Tiekamies septembrī! :)