logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

ĀBEĻZIEDU LAIKA SVEICIENS DEVĪTĀS KLASES ABSOLVENTIEM!

2020-05-29 08:23:29

Ziedoņa laiks. Zied visa zeme. Ābeļziedu dāsnums priecē acis cilvēkiem un gādā milzu darbu bitēm. Ābolus gaidīsim rudenī, medu vāksim ātrāk. Katra darba augļus vāc savā laikā.

Jūs saņemsiet deviņu gadu sava mācību darba apliecinošu dokumentu. Mācību procesā nav pārtraukuma un nobeiguma. Kaut ko jaunu cilvēks mācās visu mūžu. Lai vēlēšanās mācīties Jūs pavada katru dienu! Tikai tad Jūsu darba augļi būs saldi un apbrīnas vērti. Kāpjot zināšanu kalnā, aicinu atcerēties vecākus. Viņi ir Jūsu stiprais balsts, bet ar katru gadu Jūsu atbalsts viņiem būs vajadzīgs vairāk un vairāk. Vēlos izstāstīt vienu mirklīti no mūsu sagatavošanas nodarbību laika.

Kādā no pirmajām nodarbībām viens no Jums nokavēja aktivitāšu sākumu. Mamma atvēra durvis, atvainojās, lūdzu mazo cilvēciņu iet klasē un aizvēra durvis. Cilvēciņš, skatoties man acīs, lēni tuvojās skolotāju galdam. Pienācis klāt, uzreiz jautāja, vai drīkst aiziet paskatīties, kur ir mamma. Saņēmis atļauju paskatīties, droši devās pārliecināties, vai mamma gaida norunātajā vietā. Stāstot šo gadījumu, vēlos atsaukt atmiņā laiku, kad vecāku klātbūtne bija tik nozīmīga. Lai paaudžu saiknes nozīme Jums ir svarīga šodien un vienmēr!

Novēlu katram: “Lai vienmēr pasaulē būtu kaut kas, ko gribi iemācīties, ko vēlies darīt, kāda vieta, kur vēlies nonākt, cilvēks, kuru gribi satikt!”

Jūsu pirmā skolotāja Marija