logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

LASĪSANA IR KĻUVUSI VĒL AIZRAUJOŠĀKĀ AR E-GRĀMATU LASĪTĀJIEM

2020-04-02 10:35:32

Skolā no Erasmus+ projekta “Dzimuši, lai lasītu” līdzekļiem ir iegādāti elektronisko grāmatu lasītāji, kas var glabāt līdz 2000 e-grāmatu dažādas valodās.

E-grāmatu lasītājs ir kompakts un viegls, tā svars ir tikai 155 g, tas nodrošina pilnīgu komfortu un lietošanas ērtumu visiem lasīšanas cienītājiem. Ekrāna mūsdienīgas īpašības garantē asu burtveidolu un īstu baudu acīm, tās nenogurst pat pēc stundām ilgas lasīšanas, jo e-lasītāja ekrāns ir drošs mūsu redzei atšķirībā no datoru un planšetdatoru ekrāniem.

E-lasītajiem ir iebūvēts apgaismojums, kā arī WI-FI, lai varētu lejupielādēt jebkādā veida saturu, nepieslēdzot to datoram. E-grāmatu lasītāju ir ērti izmantot ceļojumā, kā arī mājās - nav jāiet uz bibliotēku, var lejupielādēt tūkstošiem e-grāmatu vai vienkārši PDF vai WORD failus. Uzlādētā akumulatora darbības ilgums ir līdz 1 mēnesim! Arī dabas mīļotājiem noteikti par to būs prieks, jo necietīs koki.

Mūsu skolā pašlaik ir pieejami 5 e-grāmatu lasītāji, par to izmantošanu savās mājās attālinātās mācīšanās laikā var vienoties, sazinoties ar Annu Beļsku. Saudzēsim dabu un izmantosim visas mūsdienu piedāvātās iespējas, ko sniedz šī brīnišķīgā ierīce.

Informāciju sagatavoja,

Anna Beļska