logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

SKOLĒNU ZINĀTNISKI PĒTNIECISKĀ DARBĪBA

2017-05-31 14:09:14

Projektu nedēļas ietvaros ģimnāzijā notika kārtējā 11.klašu izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana un 10.klašu izglītojamo pētniecisko darbu priekšaizstāvēšana.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad skolēni pārsteidza vērtēšanas komisiju ar interesantām tēmām šādās zinātņu jomās: vēsturē, inženierzinātnēs, fizikā, latviešu literatūrā, bioloģijā, angļu valodā, kulturoloģijā, ekonomikā, tieslietās, psiholoģijā, sportā, socioloģijā, veselības mācībā, informātikā, ģeogrāfijā.

Kopumā šajā mācību gadā bija aizstāvēti 14 pētnieciskie darbi, kurus izstrādāja 11.klases skolēni. Daži no šiem darbiem jau šogad bija iesniegti Latgales reģiona pētniecisko darbu konkursam, kur tika novērtēti ar godalgotām vietām. Savukārt, 10.klases skolēni prezentēja 18 pētnieciskos darbus, kurus šajā mācību gadā uzsāka veidot.

Priecē, ka mūsu ģimnāzijā skolēnu pētnieciskā darbība turpinās nepārtraukti jau 10 gadus! Tā ir lieliska iespēja visiem audzēkņiem pilnveidot savas analītiskās spējas un zināšanas noteiktajās zinātņu nozarēs.

Tomēr zinātniski pētnieciskā darba organizēšana nebūtu iespējama bez skolotājiem, kuri sniedza skolēniem konsultācijas un recenzēja viņu darbus.

Šogad pateicību par aktīvu piedalīšanos pētnieciskā darba organizēšanā ir pelnījuši sekojoši skolotāji: A.Macuks, L.Ivana-Filipova, I.Laurena, M.Rusiņa, D.Rozenfelde, G.Blaževiča, A.Beļska, U.Urtāns, N.Kricka, S.Baško, A.Romanovska.

Paldies visiem par paveikto darbu un veiksmi tālākajās aktivitātēs!