logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

LABDARĪBAS KONCERTĀ "SAULES STARIŅŠ" TIKA SAVĀKTI 118 EURO

2017-05-10 13:54:21

2017.gada 3.maijā Daugavpilī notika labdarības koncerts "Saules stariņš", kuru organizēja J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolēnu parlaments sadarbībā ar Biedrību "Latvijas Sarkanais Krusts", Daugavpils pilsētas jauniešu domi, un zinātkāres centru "ZINOO".

Koncertā piedalījās deju grupas, vokālie ansambļi un mūzikanti no visas pilsētas: Stage On, Factory Kingz, Vivat, Stop Time, A.Boginiča deju skola, Pumpuriņi, un talanti no Poļu ģimnāzijas. Noslēdza koncertu Fire Show studio ar savu uguns šovu ārā, kas bija liels pārsteigums, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Koncerta mērķis bija savākt materiālus līdzekļus Daugavpils bērnu namu atbalstīšanai. Tika savākti 118 euro. Ziedojumi tiks izmantoti, lai organizēt bērnu namu jauniešiem jautro pasākumu 2017.gada 2.jūnijā, ar meistarklasēm un radošām darbnīcām, kuras vadīs speciālisti no dažādām sfērām (uguns šovs, teātris, mūzika, centrs ZINOO, dejas, u.c.). Pēc darbnīcām sekos saldais pārsteigums un diskotēka.

Paldies visiem, kas atbalstīja labdarības akciju šajā vakarā! Pateicāmies arī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolēnu parlamentam par ideju un koncerta organizāciju.