logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

MATEMĀTIKAS UN DABASZINĪBU SPĒLE ANGĻU VALODĀ – “CLIL GAME”

2017-04-07 09:35:49

Mūsu skolā 29. 03. 2017. projekta ietvaros “ J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas pedagogu metodisko zināšanu un prasmju pilnveide IKT un CLIL jomās”, tika novadīta matemātikas un dabaszinību spēle angļu valodā – “CLIL game”. Spēlē piedalījās 7.-8. klašu skolēni no 12 pilsētas skolām - kopumā 60 dalībnieku. Pirmo reizi tāda veida pasākumu pilsētas mērogā vadīja poļu ģimnāzijas matemātikas, dabaszinību un angļu valodas skolotāju MK: J.Telpuka, A. Volodko, A.Beļska, L. Ivana-Filipova, U. Urtāns.

“CLIL game” spēles vīzija bija, paaugstināt skolēnu interesi par mācībām un veicināt praktisku angļu valodas lietojumu kā informācijas iegūšanas un apstrādes līdzekli, izmantojot dažādu eksakto mācību priekšmetu saturu. Spēles laikā skolēni izgāja 5 stacijas “Quiz Room”, “Problem Solving Room”, “Science around Us Room”, “Video Room” and “The Round the World Board Game Room”, kurā komandām tika piedavāti uzdevumi angļu valodā no dažādām matemātikas un dabaszinību jomām. Bija arī prakstiskās nodarbības, kur skolēni varēja noteikt cietes saturu pārtikas produktos, sadalīt priekšmetus, ko mēs izmantojam ikdienā pa enerģijas veidiem. Lai gan daži uzdevumi sagādāja grūtības, spēle ir radījusi lielu interesi dalībnieku vidū. Spēlei bija apmācības un motivācijas mērķis, tāpēc visas komandas pēc iegūto punktu skaita bija sadalītas 3 pakāpēs. 4 komandas ieguva 1. vietu. Visi dalībnieki saņēma diplomus un dāvanas.

Pateicamies par sadarbību un atbalstu DPIP metodiķēm I. Ustinovai un J.Azarevičai un J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas administrācijai. Paldies arī mūsu skolas 6.,8.,11., un 12.kl skolēniem par palīdzību pasākuma organizācijā.

Sagatavoja A. Volodko