logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

MŪSU PUIŠI UZVAR STARPTAUTISKAJĀ TURNĪRĀ POLIJĀ

2017-03-21 10:26:47

Š.g. 17.-19.martā Poijas pilsētā Ketžinā (Ketrzyna) notika ikgadējais breika deju čempionāts "Breakmania". Turnīrā piedalījās labākie dejotāji no visas Polijas, kuriem arī pievienojās mūsu jaunieši no "Factory Kingz". Pēc trim sacensību dienām mūsējie pierādīja, ka ir labākie!

Viss sākās jau 17.martā, kad Gļebs Zenkovs uzvarēja individuālajā turnīrā bērniem līdz 12 gadu vecumam. 18.martā notika cīņas starp bērniem līdz 8 gadu vecumam. Par visstiprāko starp visjaunākajiem kļuva Emīls Dzalbe - 1.vieta.

Cīņās "3 pret 3" starp bērniem līdz 12 gadu vecumam mūsu komanda "Factory Kingz" ļoti sīvā cīņā pārspēja dejotājus no Polijas. Skatītāji ļoti emocionāli reaģēja uz dejotāju izpildītajiem elementiem. Rezultātā - 1.vieta! Mūsu trijnieku pārstāvēja: Maksims Mitušovs, Marats Gatjatulins un Gļebs Zenkovs.

19.martā nominācijā "Labākais šovs" (starp bērniem līdz 15 gadu vecumam) jaunieši piedalījās ar iestudēto programmu. Skatītāji ļoti skaļi atbalstīja viesus no Latvijas, un konkursa žūrija bija patiesi pārsteigta, kad uzstājās mūsu dejotāji. Rezultātā "Factory Kingz" ieguva 3.vietu deju šovu konkursā.

Visi izcīnītie kausi, diplomi un dāvanas atbrauca uz Daugavpili!

Apsveicam ar augstiem rezultātiem!