* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

MŪSU SKOLĒNI DALĪJĀS PIEREDZĒ AR VĀCU SKOLĒNIEM PAR EIROKLUBA VADĪŠANU SKOLĀ [2017-02-06 13:51:37]

2017.gada 1.-3.februārī, Daugavpilī viesojās 12 skolēni un 4 skolotāji no Vācijas "Clubbing Europe" Erasmus+ projekta ietvaros. Daugavpili arī apmeklēja projekta koordinators Piotrs Zimochs no Polijas "Šūmana fonda" un trīs jaunieši no Latvijas Eirokluba "Māja" no Rīgas.

Galvenais projekta mērķis ir Eiropas Savienības popularizēšana starp skolēniem. Līdz ar to, projekta galvenie uzdevumi ir:

1) dalīšanās pieredzē par Eiroklubu vadīšānu skolās,

2) jaunu Eiroklubu veidošana skolās.

Vācu un latviešu skolēnu un skolotāju sadarbības laikā notika prezentācijas, integrācijas spēlēs, darbs grupās un neformālā saskarsme. Darba valoda bija angļu valoda. J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" audzēkņi dalījās pieredzē par savu Eiroklubu vadīšanu skolās.

Kopumā projektā piedalījās 22 skolēni - Eirokluba "12 Stars" biedri no J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, kā arī 2 skolēni no Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" Eirokluba "Eurosun". Atbildīgie par projekta norisi Daugavpilī bija skolotāji A.Začiņajevs (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija) un E.Balode (Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola").

Jaunākie projekta dalībnieki no J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 5.klases pēc trim aktīvi pavadītajām dienām secināja: "Mums tagad ir draugi no Vācijas! Un mēs sapratām, ka vajag mācīties angļu valodu!" Līdzīgi teica žurnālistiem viens no projekta koordinatoriem Latvijas teritorijā A.Začiņajevs: "Viens no iemesliem, kāpēc skola piedalās šādā veida projektos, sekmē Eirokluba darbību skolā un iesaista tajā skolēnus - ir jauniešu motivācija mācīties angļu valodu."

Abu valstu skolēni sadraudzējās savā starpā un teica, ka uzturēs kontaktus arī turpmāk.

Paldies visiem par piedalīšanos projektā. Paldies Erasmus+, "Šūmana fondam" un klubam "Māja" par atbalstu. Tā bija laba pieredze. Sadarbosimies arī turpmāk!