logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PASAULES SNIEGA DIENA

2017-01-11 10:13:10

Kā jau vairākus gadus ierasts, Latvijā, tāpat kā daudzās citās valstīs, janvārī risinās „Pasaules Sniega diena”. Šo ikgadējo festivālu, kas visdažādākajās pasaules vietās notiek vienlaicīgi, iedibinājusi Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) ar mērķi, lai bērni un pieaugušie iepazītu un izmēģinātu visdažādākās aktivitātes uz sniega.

Neatkarīgi no sniega daudzuma, pasākums visus iepazīstina ar ziemas aktivitātēm un dod iespēju gan pieaugušajiem, gan mazajiem dalībniekiem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

Daugavpils pilsētas dome aicina visus iesaistīties Pasaules sniega dienas organizēšanā. Pasākumus Daugavpilī organizēsim 2 nedēļas no 2017. gada 13. janvāra līdz 2017. gada 29. janvārim.

29.janvārī Daugavpils Stropu estrādē tiek plānots rīkot Pasaules sniega dienu, kuras ietvaros notiks dažādas meistarklases un sacensības ģimenēm ar bērniem, jauniešiem, skolēniem un klasēm.

Aicinām Jūs piedalīties un atzīmēt vai piedalīsieties Sniega dienas svinībās, un ar kādām aktivitātēm piedalīsities. Aicinām Jūs gan rīkot savus pasākumus, gan iesaistīties Pasaules sniega dienas organizēšanā 29.janvārī Daugavpils Stropu estrādē.