logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

SVĒTKU BRĪNUMS JINGLE BELLS 2016

2016-12-15 08:18:53

Decembris ir vienmēr saistīts ar svētku sajūtām un gaidīšanu. Tāda jauka Ziemmassvētku atmosfēra un noskaņa valdīja 8. decembrī J.Pilsudska Daugavpiils valsts poļu ģimnāzijā, kur 1.-4. klašu skolēni piedalījās dzejas un prozas deklamēšanas konkursā “JINGLE BELLS 2016 – Holidays throughout the Year” angļu valodā. Konkurss “Jingle Bells” ir kļuvis par vienu no tradicionāliem un gaidītākajiem notikumiem. Šogad skolēnus atkal gaidīja Salavecītis ar palīgiem un pasākumā piedalījās dalībnieki no 13 pilsētas skolām.

Konkursa dalībnieki dzejas deklamēšanai varēja izvēlēties jebkura dzejnieka dzeju vai prozas fragmentu angļu valodā, kurš ir saistīts ar gada svētkiem un svinībām (Christmas, New Year, St.Valentine’s Day, Easter, All Fools’ Day, Halloween, Mother’s Day etc). Žūrija (Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes angļu valodas metodiķe Ilona Ustinova, Daugavpils ASV informācijas centra koordinatore Natālija Oševerova, poļu ģimnāzijas skolotāja no Polijas Teresa Biała un poļu ģimnāzijas 12.klases skolniece Dana Ivanova) novērtēja izvēlētā darba grūtības līmeni, publiskās uzstāšanās iemaņas un runas prasmes angļu valodā. Ļoti grūts uzdevums bija žūrijai noteikt labākos no labākajiem, jo visi dalībnieki bija ļoti labi sagatavojušies. Svētku noskaņu radīja arī dalībnieku uzstāšanās tērps, kurš bija tematiski saistīts ar deklamēto darbu. Žūrija novērtēja skolēnu sniegumus un vietas tika sadalītas starp dalībniekiem dažādās vecuma grupās. Mūsu sakumskolas skolēni Margarita Gedzjune - 1.klase un Viktorija Agapova -3 a klase, piedalījās konkursā un saņēma 2.vietu. Paldies skolotājai Annai Beļskai par skolēnu sagatavošanu.

Turklāt dalībnieki arī saņēma simpātijas balvas no žūrijas. Bērniem bija iespēja ne tikai piedalīties konkursā, bet arī iet rotaļās ar Salaveci, paskatīties mūsu skolas 3.klases skolēnu Ziemassvētku izrādi par Rudolfu , priecāties par break dance skolas “Factory Kingz” dejotājiem un dziedāt “It’s beginning to look a lot like Christmas” ar Korneliju Lapkovsku- mūsu 6.klases skolnieci.

Kolēģi no citām skolām augsti novērtēja pasākuma atmosfēru un organizāciju un uzsvēra nepieciešamību veikt šādas aktivitātes skolēniem arī turpmāk, “jo sākumskolas skolēniem ir lieliska iespēja parādīt savas angļu valodas zināšanas, meistarību un talantu”.

Pateicamies J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas direktorei Gaļinai Smuļko, ģimnāzijas skolotājiem un darbiniekiem, Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes un angļu valodas skolotāju MA vadītājai un izglītības metodiķei Ilonai Ustinovai, Daugavpils ASV informācijas centra vadītājai Natalijai Oševerovai par veiksmīgu sadarbību un atbalstu konkursa organizēšanā. Paldies arī 8. klases skolēniem Viktoram Skorikovam, Lanai Volodko, Elīnai Smikerstei, Tatjanai Beļikovai un 12. klases skolniecei Anastasijai Mihailovai par palidzību.

Sagatavoja

Angļu valodas skolotāja

Anžela Volodko