fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

FACTORY KINGZ - LATVIJAS ČEMPIONI BREIKĀ 2016! [2016-11-15 08:56:54]

12.novembrī, Baldonē notika Latvijas kausa izcīņa breika dejās. Sacensības notika divās kategorijās - deju batli 3 uz 3 starp bērniem un deju batli 3 uz 3 starp pieaugušajiem. Mūsu skolas komanda Factory Kingz kļuva par Latvijas čempioniem starp bērniem un izcīnīja 2.vietu starp pieaugušajiem.

Ņemot vērā to, ka pieaugušo komandu starpā 14 gadus vecie J.Vasiļjevs, M.Garmoļs un A.Samburs bija visjaunākie un finālā zaudēja komandai no Rīgas, kurā visi trīs dejotāji jau esot breika deju pasniedzēji - var uzskatīt to par ļoti augstu mūsu puišu sasniegumu!

Apsveicam zēnus un treneri A.Začiņajevu!