* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

SKOLAS ATLASE UZ "MĒS ESAM TALANTĪGI 2016" - 40 PRIEKŠNESUMI UN 16 PUSFINĀLISTI! [2016-04-25 14:21:09]

22.aprīlī, skolā notika tradicionālais skolas pasākums, kuru organizē skolēnu parlaments - Skolas atlase uz pilsētas konkursa "Mēs esam talantīgi" pusfinālu.

Skolēni no 1. līdz 11.klasei bija gatavojušies, lai parādīt savus talantus visai skolai.

Rezultātā, žūrijas pārstāvji no BJC "Jaunība" noskatījās 40 dažāda veida priekšnesumus uz izvēlējās 16, kuri turpinās cīņu pusfinālā par uzvaru pilsētas konkursā "Mēs esam talantīgi 2016". Atgādinam, ka 2015.gadā par uzvarētājiem kļuva mūsu skolas dejojoša 7.klases komanda kopā ar klases audzinātāju A.Začiņajevu. Ceram uz panākumiem arī šogad!

Pusfinālisti no skolas:

1. 2.b klase / dziesma

2. Jūlija Šukste / 4.kl / vijolspēle

3. Valērija Labude un Jekaterina Stankova / 2.b / ģitārspēle

4. Aleksejs Valpēters / 3.kl / saksofonspēle

5. Skolas breika deju grupa "Factory Kingz" / 1.-4.kl / breika dejas

6. Kirils Šelamovs / 4.kl / rokdarbi

7. Karīna Abaroviča un Sofija Daniļeviča / 8.kl / dzeja

8. Vlada Šarko / 6.b / klavierspēle

9. Jasmīne Zīle / 8.kl / dzeja

10. Anna Čornaja / 8.kl / akordeona spēle

11. 5.klase / dziesma

12. Dana Jeršova / 8.kl / austrumdeja

13. Eduards Beļnikovs / 9.kl / dzeja

14. Artjoms Jasinovičs ar partneri / 5.kl / sporta dejas

15. Kornēlija Lapkovska / 5.kl / dziesma

16. Rihards Baranovskis / 6.b / modelēšana

Pilsētas talantu konkursa pusfināls notiks maija nogalē. Sekojiet informācijai!

Paldies visiem par piedalīšanos!