logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

5.A KLASE KOPĀ AR GRĀMATĀM CIEMOJĀS PIE 3. KLASĒM!

2020-01-24 09:38:37

Nekad nav par biežu sev atgādināt, kādus labumus mums sniedz grāmatu lasīšana. Lūk daži no iemesliem, kāpēc jālasa grāmatas:

1. prāta stimulēšana;

2. zināšanas;

3. vārdu krājuma papildināšana;

4. atmiņas uzlabošana

5. analītisko spēju uzlabošanās;

6. uzlabojas koncentrēšanās spējas.

Protams tas nav viss, ko dot mums grāmatu lasīšana, vissvarīgākais tas ir – izklaide. Lasot grāmatas, mums ir unikāla iespēja apceļot visu pasauli.

Tāpēc 22. janvārī 5.a klases skolnieces kopā ar skolas bibliotekāri p. Jeļenu un p.Lūciju devās ciemos pie 3. klasēm, lai ieinteresētu jaunākos skolēnus grāmatu lasīšanai. Elizabete Lipiņa, Olga Chetvergova un Alina Prokofjeva bija sagatavojušas savu izlasīto grāmatu prezentācijas un pastāstīja jaunākajiem skolas biedriem par interesantām un aizraujošām grāmatām no Bērnu žūrijas kolekcijas. 3. klašu skolēni bija ļoti uzmanīgi klausījušies vecāko skolnieču stāstījumā, tāpēc arī viegli sniedza atbildes uz mīklām un jautājumiem par dzirdētām grāmatām. Ceram, ka mēs esam ieinteresējušas 3. klašu skolēnus iesaistīties aizraujošajā grāmatu lasīšanas piedzīvojumā!

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas kolekcijas grāmatas, ka arī citas labas grāmatas var atrast mūsu skolas bibliotēkā. Gaidām visus interesentus skolas bibliotēkā!