Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

EDVĪNS HADAKOVS - LATVIJAS "LABĀKAIS SPORTISTS 2019"

2019-12-11 10:18:07

Kā pierasts, gada nogalē, tiek vērtēti un sveikti labākie darba darītāji. Arī Latvijas Jaunatnes sporta fonds izvērtēja Latvijas jauno sportistu un viņu treneru sasniegumus.

No vairāk nekā 33000 sportistu, kuri nodarbojas ar sportu sporta skolās un sporta klubos tika atlasīti un svinīgā ceremonijā sveikti 20 labākie jaunie sportisti, kuri 2019.gadā izcīnīja godalgas Eiropas un Pasaules čempionātos.

Ar lielu lepnumu var pateikt, ka viņu vidū bija arī Daugavpils J.Pildsudska valsts poļu ģimnāzija skolas audzēknis Edvīns Hadakovs. Edvīns balvu saņēma nominācijā “Labākais sportists” par izcīnīto 1.vietu trīssoļlēkšanā Pasaules skolu čempionātā vieglatlētikā, kurš notika pavasarī Splitā (Horvātijā) un izcīnīto 6.vietu Eiropas jaunatnes olimpiādē Baku Azerbaidžānā, jo, lai varētu tajā piedalīties bija jāizpilda normatīvu, jāuzrāda ļoti augsti rezultāti iepriekšējā gada sacensībās un Eiropas jauno sportistu reitingā bija jābūt pirmajā desmitniekā.

Tāpat Edvīns šogad uzvarēja Baltijas valstu sacensībās un izcīnīja 4 zelta medaļas trīssoļlēkšanā, kā arī kļuva par Latvijas čempionu tāllēkšanā (stadionā un telpās) U-18 vecuma grupā.