logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

JINGLE BELLS 2019

2019-12-06 11:20:37

Ziemassvētku atmosfēra un svētku noskaņojums valdīja 4. decembrī mūsu skolas un DPIP rīkotajā pilsētas dzejas un prozas deklamēšanas konkursā “JINGLE BELLS 2019 – Hobbyland”. Konkurss “Jingle Bells” ir kļuvis par tradicionālu, jo tiek organizēts jau desmit gadu laikā.

Jau trešo gadu pasākumā piedalās arī Erasmus+ “Born to Read” projekta dalībnieki no Lietuvas, Spānijas, Itālijas, Latvijas un Bulgārijas ar saviem video priekšnesumiem.Konkursa dalībnieki deklamēšanai varēja izvēlēties jebkura dzejnieka dzejas vai prozas fragmentu angļu valodā, kurš ir saistīts ar šī gada konkursa tēmu - hobijiem. Svētku tematisko noskaņu radīja arī dalībnieku uzstāšanās tērpi un rekvizīti, kas bija saistīti ar skolēnu deklamētajiem darbiem un viņu vaļaspriekiem.

Žūrija novērtēja skolēnu sniegumus un vietas tika sadalītas starp dalībniekiem dažādās vecuma grupās. Kopumā konkursā piedalījās skolēni no septiņām pilsētas skolām. Otro vietu 1.klašu vidū saņēma mūsu skolniece no 1.c klases Jekaterina Kudriavtseva. 2.klašu skolēnu grupā 1.vietu ieguva Sofija Beļska. Sofija arī saņēma īpašu Grand Prix balvu, jo viņa ieguva vislielāko punktu skaitu pat 3. un 4.kl. skolēnu vidū. Sofijas Beļskas video priekšnesums, kā arī kopīgi veidots Dianas Apeines, Ksenijas Ščerbakovas un Sofijas Borovskas video priekšnesums, saņēma godalgotas 1.vietas Erasmus+ dalībnieku video priekšnesumu starptautiskajā kategorijā.

Kolēģi no citām skolām augstu novērtēja pasākuma omulīgo atmosfēru un organizāciju.

Pateicamies Daugavpils poļu kultūras centram par iespēju īstenot pasākumu centra telpās, mūsu skolas direktorei Gaļinai Smuļko, ģimnāzijas administrācijai un skolotājiem, darbiniekiem un skolēniem no 6.b, 9., 11. un 12.klasēm, Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes un angļu valodas skolotāju MA vadītājai un izglītības metodiķei Ilonai Ustinovai, un Erasmus+ programmai par veiksmīgu sadarbību un atbalstu konkursa organizēšanā.

Informāciju sagatavoja

Anna Beļska