logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

6.KLAŠU IZLAUPĪŠANA LATVIJAS SKOLAS SOMA PROJEKTA IETVAROS

2019-10-30 12:29:34

14. oktobrī 6.a un 6.b klašu skolēni devās ekskursijā uz Gulbeni un Alūksni, bet tas nebija parastais mācību izbrauciens, tā bija piedzīvojumiem pilna diena.

Sākām ar Gulbenes depo apmeklēšanu, kur iepazināmies ar Alūksnes bānīša vēsturi, darbību un eksponātiem: tādiem kā augstākās klases vagonu, vilcieniem, kā arī pabraucām ar drezīnu. Tas bija ļoti jautri!

Tālāk braucām uz Papardes staciju, bet pēkšņi mūsu autobusu apstādināja …. laupītāji! Ar dūmu bumbām un ieročiem viņi iekāpa mūsu autobusā, dažiem atņēma somas un lika mums izkāpt no autobusa un sekot viņiem mežā. Skolotājas bija spiestas pildīt dažādus uzdevumus, bet skolēniem bija jāpārvar dažādi šķēršļi, piem., Beati laupītāji aprgrieza kājām gaisā! Tad piedalījāmies dažādās stafetēs un šāvām ar šaujamieročiem. Kad izpildījām visus laupītāju uzdevumus, viņi mūs pabaroja ar miežu putru un bulciņām ar ievārījumu, kuras mēs paši gatavojām pie ugunskura, kā arī dzērām dabīgo aveņu tēju.

Pēc pusdienām laupītāji atveda mūs uz dzelzceļa staciju, un mēs braucām uz Alūksni ar bānīti, kurš ir vienīgais vispārējās lietošanas šaursliežu dzelzceļš Baltijā. Mūsu klases audzinātāja sagatavoja mums interaktīvu ActionBound spēli par Alūksnes ievērojamām vietām, ar kuras palīdzību, izmantojot savus telefonus, mēs grupās iepazināmies ar Alūksni. Tas bija ļoti jautri un izzinoši!

Pateicamies par ekskursijas programmas organizēšanu mūsu audzinātajām: Annai Beļskai un Zojai Andžānei, kā arī pavadošām personām: Lūcijai Babulei, Ivetai Grinbertei un mūsu vecākiem!

Informāciju sagatavoja,

Diana Apeine