logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PASAULĒ STIPRĀKIE BREIKA DEJOTĀJI-BĒRNI TRENĒJAS MŪSU SKOLĀ

2019-10-30 11:12:21

25. oktobrī Monpeljē pilsētā (Francijā) norisinājās pasaulē prestižākais un vērienīgākais breikinga turnīrs “Battle of the Year Kids 2019”, kurā pasaules čempionu titulu junioru konkurencē (U-15) izcīnīja jaunieši no “Factory Kingz Daugavpils”.

Turnīrs norisinājās divos posmos: vispirms katra komanda demonstrēja savu “vizītkarti”, par to saņemot žūrijas vērtējumu. Pēc tam četras stiprākās komandas piedalījās batlos “komanda pret komandu” pēc play-off sistēmas: divi pusfināli un fināls.

Daugavpils jaunieši iekļuva pusfinālā, kur ar 4:1 pievarēja komandu JWM no Ķīnas. Pēc tam ar 4:1 finālā bija pieveikti arī “Kill Joys” no Baltkrievijas.

Batlus tiesāja pasaulslaveni breika dejotāji: Neguin (Brazīlija), Wing (Dienvidkoreja), Movie One (Spānija), Mounir (Francija), Crumbs (ASV).

“Faktory Kingz Daugavpils” jaunieši līdz ar junioru čempiona titulu ieguva arī tiesības kāpt uz skatuves kopā ar pasaules breika leģendām, atklājot Pasaules breika čempionāta pieaugušajiem 30.turnīru “Battle of the Year”, kas norisinājās 26.oktobrī.

Dejotāji pateicas vecākiem un draugiem par atbalstu, bet Daugavpils pilsētas domei – par palīdzību brauciena organizēšanā.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.