logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

5.B KLASES AKTIVITĀTES PROJEKTU NEDĒĻĀ

2019-06-17 17:59:15

Projektu nedēļas laikā, kura norisinājās 27.-31. maijā, mūsu klase iesaistījās dažādās aktivitātēs.

Projektu nedēļā mēs izvirzījām divus galvenos uzdevumus. Pirmais bija apkopot mūsu iespaidus par ekskursiju uz Rīgu, kur mēs iepazināmies ar Latvijas kultūru Skolas somas ietvaros. Rezultātā tika izveidota mapīte ar rakstiem un fotogrāfijām no ekskursijas. Paldies skolotājai, Veltai Gržibovskai, par palīdzību.

Otrais uzdevums bija izveidot interaktīvo Kahoot spēli par Poliju un Latviju. Mēs sadalījāmies 5 grupās un katra grupa strādāja pie interaktīvās viktorīnas izveides dažādos līmeņos, piemēram, spēlē 1.-2.klasēm bija ietverti visvieglākie jautājumi, bet spēlē 10.-12.kl. - vissarežģītākie, utt. Mūsu izveidotas viktorīnas mēs iztulkojām arī angļu valodā, lai tās varētu izmantot sadarbībā ar citu valstu skolām, bet viktorīnas latviešu valodā mēs izmēģinājām ar mūsu skolas skolēniem. No katras klases tika aicinātas komandas no 5 cilvēkiem, katra grupa spēlēja vienu spēli par Latviju un vienu spēli par Poliju. Spēles dalībnieki labprāt iesaistījās viktorīnā un nobeigumā teica, ka gribētu vēl šāda veida pasākumu. Bija arī skolotāju komanda, paldies skolotājām - Jeļenai Skopinai, Ilonai Užulei un Natālijai Krickai par veiksmīgu dalību.

Projektu nedēļā bija arī daudzas ārpusklases aktivitātes. Pirmdien aizgājām uz Daugavpils Skrošu rūpnīcu. Tur mēs izmēģinājām šaut no bises un klausījāmies saistošu gida stāstu par rūpnīcas vēsturi un darbību. Otrdien devāmies uz Daugavpils Mārtiņa Luterāņu katedrāli, kur apskatījām šo katedrāles torni un guvām vielu pārdomām no mācītāja stāstījuma par mīlestību mūsu dzīvē. Trešdien apmeklējām ASV informācijas centru, kur runājām angliski un spēlējām spēles par ASV. Piektdien kopā ar vecākiem aizbraucam ar nakšņošanu uz viesu māju Silenē. Tur mēs rādījām vecākiem mūsu sagatavoto koncertu, iesaistījāmies vecāku sagatavotās jautrās stafetēs un kvestos.

Mums ļoti patika strādāt šajā projektu nedēļā. Paldies mūsu klases audzinātajai, Annai Beļskai, par saistošu nedēļas saplānošanu. Lepojamies arī par to, ka saņēmām skolas kausu par labākām sekmēm 5.- 9.kl. vidū 2.semestrī. Paldies mūsu mīļai direktorei, Gaļinai Smuļko, par garšīgu balvu!

Informāciju sagatavoja

5.b klases skolniece,

Ksenija Kaļiņina