logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

1.A KLASE PIEDALĪJĀS eTWINNING PROJEKTĀ "SPRING WHERE ARE YOU?"

2019-06-10 12:05:27

No 01.03.2019. līdz maija beigām 1.a klase piedalījās eTwinning projektā „Spring where are you?” Projekta laikā mēs mācījāmies, pēc kādam pazīmēm var atšķirt pavasari, palīdzējām viens otram atrast un apkopot informāciju par laika apstākļiem pavasarī, par pazīmēm dabā, par augu, putnu, kukaiņu un dzīvnieku uzvedību, kā arī par cilvēka lomu dabas aizsardzībā. Katru dienu novērojām ar skolēniem laika apstākļus un atzīmējām novērojumus laika kalendārā no marta līdz maija beigām.

Projekta laikā bērni strādāja gan grupās, gan apakšgrupās - veidojām prezentācijas par pavasara puķēm, pāros - gatavojām uzdevumus bērniem no partnerskolām, atminējām mīklas par pavasari. Individuāli tika veidotas aplikācijas, zīmējumi un citi radoši darbi. Iesaistījām vecākus, lai izveidotu fotoizstādi klasē, novērojām kokus un augus skolas pagalmā. Skolēni ļoti aktīvi darbojās projekta laikā: piedāvāja uzdevumus un atgādināja viens otram par jaunu ideju realizēšanu.

Projekta laikā mēs cenšamies dalīties ar partneriem ar savām idejām un uzdevumiem (bilžu kodēšana, krustvārdu mīklu minēšana un puzles salikšana). Ar prieku vērojām kā citiem skolēniem izdodas atminēt mūsu mīklas. Paši arī pildījām piedāvātos uzdevumus. Bērni ļoti priecājās, kad izdevās atminēt visas piedāvātās mīklas. Apspriedām arī radošus darbus un interesantas idejas, kuras nolēmām nākošajā gadā obligāti realizēt.

Projekta rezultātus mēs izvērtējām ļoti augsti. Strādājām pēc piedāvātā plāna un arī papildus informācijas, kas interesēja bērnus. Izdomājām arī citas aktivitātes atbilstoši tēmai. Mūsuprāt izdevās apskatīt tēmu "Pavasaris" no dažādiem skatu punktiem, izdomāt neparastus uzdevumus. Bērni ieguva jaunu informāciju, iemācījās strādāt komandā. Arī turpmāk nolēmām piedalīties e-Twinning projektos.

#etwinning