* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

2018./2019. MĀCĪBU GADA REZULTĀTI [2019-06-03 12:42:46]

31.maijā noslēdzās 2018./2019. mācību gads. Ņemot vērā mācību sasniegumus, tika apbalvotas klases un skolēni ar augstākām sekmēm ģimnāzijas mācību reitingā.

Sākumskolas (1.-4.klašu) rezultāti:

2.a klase - vidēja atzīme 7,68

Margarita Radivanoviča (4.a klase) - vidējā atzīme 9,73

Pamatskolas (5.-9.klašu) rezultāti:

5.b klase - vidējā atzīme 7,75

Božena Rakicka (9.b klase) - vidējā atzīme 9,67

Vidusskolas (10.-12.klašu) rezultāti:

11.klase - vidējā atzīme 7,52

Sofija Daņileviča (11.klase) - vidējā atzīme 9,25

Par panākumiem "izglītības jomā" un "ārpusskolas pasākumu jomā" 3.-12.klašu 18 skolēni saņēma medaļas par skolas attīstību 2018./2019.gadā:

1. Artūrs Zubovs (12.) - Izglītības joma

2. Sofija Daņileviča (11.) - Izglītības joma

3. Karīna Abaroviča (11.) - Izglītības joma

4. Daniels Smuļko (9.a) - Izglītības joma

5. Vlada Šarko (9.b) - Izglītības joma

6. Božena Rakicka (9.b) - Izglītības joma

7. Alfreds Saročinskis (8.) - Izglītības joma

8. Alina Smiļgina (7.) - Izglītības joma

9. Sofija Borovska (5.b) - Izglītības joma

10. Margarita Radivanoviča (4.a) - Izglītības joma

11. Jolanta Smuļko (12.) - Ārpusskolas pasākumu joma

12. Inese Golubeva (11.) - Ārpusskolas pasākumu joma

13. Tatjana Beļikova (10.) - Ārpusskolas pasākumu joma

14. Anastasija Saveika (10.) - Ārpusskolas pasākumu joma

15. Nikoļa Linkeviča (8.) - Ārpusskolas pasākumu joma

16. Kornēlija Lapkovska (8.) - Ārpusskolas pasākumu joma

17. Violeta Golovane (7.) - Ārpusskolas pasākumu joma

18. Diāna Apeine (5.b) - Ārpusskolas pasākumu joma

Paldies visiem par darbu, panākumiem un skolas vārda popularizēšanu.

Lai vasarā laba atpūta.

Tiekamies septembrī!