logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

KĀRTĒJĀ CLIL SPĒLE J.PILSUDSKA DAUGAVPILS VALSTS POĻU ĢIMNĀZIJĀ.

2019-04-17 14:54:49

10.aprīlī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā tika organizēta kārtējā, jau trešā, integrētā spēle angļu valodā “CLIL game 2019'. Spēlē piedalījās 7.-8. sklašu komandas no 10 Daugavpils pilsētas skolām - kopumā 50 dalībnieku. Skolēniem tika piedāvātas 5 stacijas - Video Room, Quiz Room, Problem Solving and Reasoning, CrossMaths Room and Leonardo da Vinci Brain Workout. Katrā stacijā komandas pildīja nestandarta uzdevumus no matemātikas un dabaszinības jomām angļu valodā, kurās tika pārbaudītas skolēnu prasmes strādāt grupās, erudīcija, loģiskā domāšana un prasmes risināt dažādas problēmsituācijas. Pēc dalībnieku viedokļiem, spēle bija ļoti interesanta un lietderīga, bet daži uzdevumi sagādāja grūtības.

Apsveicam Poļu ģimnāzijas komandu “Full Blust” ( 8.kl. – A. Saročinskis, K. Lapkovska, R. Dzalbe N. Linkeviča un A. Staņeviča) un Centra vidusskolas komandu “Asprātīgie”ar iegūto 1.vietu. Daugavpils Saskaņas pamatskolas komandu ar iegūto 2.vietu, Valsts ģimnāzijas, Krievu vidusskolas-liceja, 3.vidusskolas un 9.vidusskolas komandas apsveicam ar 3.vietu. Paldies arī visiem pārējiem dalībniekiem par aizraujošu spēli. Visi dalībnieki saņēma diplomus un dāvanas.

Pateicamies par sadarbību un atbalstu spēles organizēšanā DPIP metodiķēm I. Ustinovai un J.Azarevičai, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas direktorei G. Smuļko, direktores vietniekam A. Macukam, skolotājām J. Teļpukai, A. Beļskai, A. Putānei, A. Volodko un ģimnāzijas tehniskajam personālam. Paldies arī poļu ģimnāzijas 7., 8., un 10.kl skolēniem par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Sagatavoja angļu valodas skolotāja A. Volodko