logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

SOFIJA DAŅILEVIČA PĀRSTĀVĒJA J.PILSUDSKA DAUGAVPILS VALSTS POĻU ĢIMNĀZIJU LATVIJAS SKOLĒNU 43.ZINĀTNISKAJĀ PĒTNIECĪBAS DARBU KONFERENCĒ.

2019-04-16 11:11:49

Mūsu skolu 13.aprīlī Rīgas Tehniskajā Universitātē pārstāvēja 11.klases skolniece Sofija Daņileviča Latvijas skolēnu 43.zinātniskajā pētniecības darbu konferencē ar savu zinātniski pētniecisko darbu “Antibiotiku ietekme uz saslimšanas biežumu pusaudžu vidū”, darba vadītāja bioloģijas un ķīmijas skolotāja Linda Ivana - Filipova.

Šajā gadā konferencē piedalījās 458 skolēni no dažādām Latvijas pilsētām un tika prezentēti 387 darbi par aktuālām tēmām. Šogad visās zinātniskās jomās skolēniem bija jāveido savu individuālo stendu. Stenda mērķis bija apkopot aktuālu un vizuāli pārskatāmu informāciju.

Mums bija liels gods popularizēt mūsu skolu Latvijas skolēnu 43.zinātniskajā pētniecības darbu konferencē. Sofija lieliski aizstāvēja savu darbu! Paldies Sofijai par ieguldīto darbu stenda veidošanā un skolotājai Lindai Ivanai -Filipovai par skolnieces sagatavošanu un atbalstu.