logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

SKOLAS BIBLIOTĒKA RĪKO SKOLĒNU RADOŠO DARBU KONKURSU “PAVASARA ELPA”

2019-03-13 09:28:26

Pavasaris ir laiks, kad daba mostas un atdzīvojas no ziemas sala. Pavasaris jeb ziedonis ir gadalaiks, kuru visi ļoti gaida.

Bieži mēs par to izsakāmies – ilgi gaidītais. Pirmos pavasara vēstnešus varam ieraudzīt jau februārī tad, kad mazliet siltāk uzspīd saulīte. Sāk kust un pilēt lāstekas, dzirdam jautro pilienu pakšķēšanu, kura paziņo par tuvo pavasari. Pēc tāda atkušņa vēl var būt gan sali, gan sniegs, bet visi jau saprot, tūliņ, tūliņ atnāks pavasaris un iepriecinās mūsu sirdis ar skaistajām putnu dziesmām, ar savu siltumu un pirmajiem sniegpulkstenīšiem.

Neskatoties uz to, ka laika apstākļi vēl nav pavasarīgi, bet pēc pavasara siltuma visi ļoti ilgojas, mūsu skolas bibliotēka rīko skolēnu radošo darbu konkursu “Pavasara elpa”, kas veicinās skolēnu aktīvu radošo darbību, attīstīs iztēli, fantāziju, estētisko izaugsmi, un noteikti sniegs mums visiem tik gaidīto pavasara siltumu un prieku.

Konkursā aicina piedalīties 1.-4. klases skolēnus;

Aicinām no 6. līdz 22. martam iesniegt konkursam vizuālās mākslas darbus, kas veidoti jebkurā tehnikā (krāsas, krāsainie zīmuļi, plastelīns, flomasteri, izšuvums ar diegiem, aplikācija u.c.) A4 formātā

Darbi oblīgati jāparaksta (Vārds, Uzvārds, klase)

Darbus pieņiem skolas bibliotēkā

Darbi tiks vērtēti divās apakšgrupās: 1.-2. klases un 3.-4. klases

Konkursa žūrija 5. b klases skolēni un skolotāji