logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PROJEKTA IETVAROS MŪSU SKOLĒNUS IEMĀCĪJA SLIDOT

2019-01-09 14:01:16

2018.gada novembrī un decembrī mūsu 1.-4.klašu bērni iesaistījās projektā "Slidot mācīšana sākumskolas bērniem". Sadarbībā ar Ledus halli sākumskolas skolēni kuplā skaitā (projektam pieteicās 68 skolēni) apmeklēja 8 slidošanas nodarbības profesionālo hokeja treneru vadībā.

Nodarbību laikā bērni tika nodrošināti ar visu nepieciešamo inventāru - slidas, ķiveres, nūjas. Tika piedāvāti aizraujoši uzdevumi, skolēni veica šķēršļu joslu un veiklības trasi, spēlēja hokeju, dejoja mūzikas pavadījumā.

Izglītojamo slidot prasme ievērojami pieauga - no maziem, nedrošiem soliņiem un kritieniem līdz veiklām un ātrām kustībām, pagriezieniem un lēcieniem ātrumā.

Izaugsmi novēroja ne tikai skolotāji, bet paši skolēni un skolēnu vecāki un vecvecāki, kuriem tika dota iespēja vērot sava bērna sasniegumus uz ledus.

Arī skolēni daloties emocijām atzīst, ka viņu pašsajūta un prasmes uzlabojas pēc slidošanas nodarbībām un ledus vairs nebaida, tieši otrādi, arī turpmāk viņi apmeklēs slidotavu.

Paldies Ledushalle Daugavpils administrācijai un darbiniekiem, skolēnu vecākiem, ģimnāzijas administrācijai un sporta skolotājam P.Pancerko par bērnu veselīga dzīvesveida veicināšanu.