logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

5.B KLASE ZIEMASSVĒTKU GAIDĀS

2018-12-27 15:01:59

5.b klase ar nepacietību gaidīja Ziemassvētkus, jo tie ir visgaišākie un vismaģiskākie svētki.

4. decembrī mūsu klase uzstājās ar teatrālo priekšnesumu par elfiem un Ziemassvētku vecīti angļu valodā dzejas un prozas deklamēšanas konkursā “Jingle Bells 2018”. Mūsu klase jau trešo gadu ar Ziemassvētku izrādēm piedalās šajā pasākumā, lai iepriecinātu konkursa dalībniekus.

7. decembrī kinoteātrī skatījāmies Ziemassvētku multfilmu “Pats mazākais ziemeļbriedis”. Pārliecinājāmies, ka pat vismazākais var paveikt un sasniegt daudz dzīvē. Multfilmu apspriedām vēlāk Čili Pizza kafejnīcā, baudot picu un karstus dzērienus mūsu draudzīgajā kolektīvā.

13. decembrī piedalījāmies Ziemassvētku laboratorijās Daugavpils Universitātē, kur trīs stundu garumā paši taisījām dāvanas saviem tuviniekiem. Skolēni darbojās vairākās darbnīcās - krūžu apdruka, t-kreklu un somu apgleznošana, dāvanu iesaiņošana, ziepju izgatavošana. Sagatavojām dāvanas un iesaiņojām tās. Bija arī lāzer šovs un dažādi gardumi. Tā bija lieliskā iespēja izbaudīt Ziemassvētku atmosfēru un iesaistīties dažādās interesantās aktivitātēs.

Semestra noslēgumā visai skolai rādījām Ziemassvētku izrādi par Kristus dzimšanu. Tā bija vienreizēja pieredze uzstāties baznīcā – īpašā vietā, kas visprecīzāk attēlo Ziemassvētku būtību.

Vakarā mēs rīkojām Ziemassvētku vakariņu mīļajiem vecākiem. Skolas 4.stāvā mēs sapulcējām vecākus un ģimenes locekļus, kuri skatījās mūsu koncertu. Programmā bija divas teatrālās uzstāšanās, dziesmas, dejas, ģitāras spēle. Pēc koncerta sapulcējāmies pie Ziemassvētku galda. Tas bija vakars, kad varējām pabūt kopā.

Esam daudz paveikuši Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Bija daudz darba, bet mēs lepojamies ar paveikto. Tas mums deva gandarījumu par kopā pavadīto laiku Ziemassvētku gaidās.

Informāciju sagatavoja,

5.b klases skolnieces Diana Apeine un Ksenija Kaļiņina