logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

NACIONĀLĀ SKAĻĀS LASĪŠANAS SACENSĪBA

2018-12-04 16:53:02

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) turpina Skaļās lasīšanas sacensību visā valstī. LNB Bērnu literatūras centrs vēlas pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

05.12.2018. skolas bibliotēkā notiks 5. un 6. klašu skolēnu lasīšanas sacensības 1. posms. Mēs ceram, ka iesaistīsies ievērojams skaits dalībnieku. Un vai tas nav fantastiski, ja skolēns var sevi saukt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā un varbūt pat valsts līmenī? Valsts fināla laikā tiks izvēlēts valsts lasīšanas čempions. Uz finālu tiks uzaicināta visa klase.

Skaļās lasīšanas sacensības laikā bērni dzirdēs daudzus brīnišķīgus fragmentus no grāmatām, ko izvēlējušies viņu vienaudži. Izvēli noteiks visdažādākie iemesli: viņi lasīs smieklīgus, aizraujošus vai vienkārši jokainus stāstus. Tas veicinās grāmatu lasīšanu un publiskās vai skolas bibliotēkas apmeklējumu.

Esi drošs, izmēģini savus spēkus Skaļās Lasīšanas Sacensībā!