logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

"FACTORY KINGZ" SEŠPADSMITĀ KOMANDA PASAULĒ PROFESIONĀLAJĀ REITINGĀ

2018-11-22 18:18:01

Daugavpils bērnu komanda Factory Kingz ieņēma 16 vietu Pasaules profesionālo (pieaugušo) breika deju komandu reitingā pēc "Battle of the Year 2018" versijas. Mīļie draugi, tas gan ir sasniegums! Daugavpils tagad ir uz pasaules breika deju kartes.

Tā ir komandas "šova-vizītkartes" pilna versija uz Pasaules breika deju čempionāta "Battle of the Year 2018" Francijā. Tikai lai tikt uz šo skatuvi vajag uzvarēt kontinentālo atlasi uz Pasaules čempionātu, ko arī izdarīja mūsu jaunieši Cīrihē, ieņemot 1.vietu Centrālās Eiropas atlases posmā.

Finālturnīrā Francijā piedalījās 17 pasaules stiprākas komandas, dažādu kontinentu atlases posmu uzvarētājas.

Starp viņām Factory Kingz parādīja 16 rezultātu, mūžam paliekot breika vēsturē kā pirmā bērnu-jauniešu komanda (dejotāji no 8 līdz 15 gadiem), kuri tika uz profesionālo Pasaules čempionātu.

Francijā pēc visu šovu noskatīšanās un novērtēšanas tiesneši izvēlējās 6 stiprākas, kuras tika battlos "komanda pret komandu". Rezultātā, par uzvarētājiem kļuva Dienvidkorejas komanda "Jinjo".

Pateicāmies Daugavpils domei, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijai, Daugavpils 10. Vidusskolai, Edgaram Kucinam, vecākiem, draugiem un paziņām par atbalstu!

https://www.youtube.com/watch?v=qJ6U34VRN2Y