logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

SKOLĒNU NOVĒLĒJUMI

2018-11-15 09:47:12

Es novēlu Latvijai, lai tā būtu vēl skaistāka, lai visi latvieši mīlētu savu dzimteni. Lai visi iedzīvotāji nesmēķētu, lai nemētātu atkritumus, nelauztu kokus. Vēlu, lai Latvija būtu 100 reizes zaļāka!!! Lai visi mīlētu savus vecākus, lai mīlētu savu skolu.

Paradniks Eduards 5.a kl.

Šajos svētkos es novēlu, lai Latvijai lepnums, gods un mīlestība.

Vēlu Latvijai visu to labāko un galvenais, lai visiem Latvijas iedzīvotājiem ir labklājība, laime, veselība un mīlestība!

Ļeščuks Maksimiljans 5.b kl.

Es novēlu Latvijai 100 gadu jubilejā: daudz laimes, daudz prieka, daudz gudru bērnu, lai nebrauc uz citām valstīm, bet brauc atpakaļ, lai Latvija vēl miljonus gadu būtu Eiropas kartē!

Artūrs Paradniks 5.a kl.

Es novēlu Latvijai lai tajā paliktu meži un tīrs gaiss. Lai būtu vistīrākās pilsētas.

Stoļarova Adelīna 5.a kl.

Es gribētu novēlēt savai Latvijai, lai mūsu valsts būtu vēl skaistāka nekā tagad! Vēlu, lai uz Latviju atbrauktu vairāk tūristu, lai viņi varētu apskatīt mūsu skaisto valsti! Es mīlu savu valsti!

Apeine Diana 5.b kl.

Es novēlu Latvijai, lai tā dzīvotu vēl 100 gadus un vairāk. Lai Latvija nekad neietu bojā un tās iedzīvotāji to mīlētu un cienītu kā savu dzimteni. Vēl es gribu novēlēt Latvijai, lai tā būtu tīra un tīrāka, skaista un skaistāka nekā tagad un lai tajā būtu daudz iedzīvotāju. DZĪVO VĒL 100 GADUS, LATVIJA!!!

Labude Valērija 5.b kl.

Es novēlu Latvijai godīgus un apzinīgus iedzīvotājus, laimīgas ģimenes, tīru dabu, labklājību un attīstību. Lai Latvijas bērni ir vienmēr smaidoši, radoši un zinātkāri. Lai Dievs svētī Latviju!

Antons Černavskis 5.a kl.

Lai Latvijā pavasari būtu zaļi, vasaras dzeltenas, rudeņi krāsaini, ziemas baltas. Latvija esi vienmēr skaista!

Suharževska Ksenija 5.a kl.

Es dzīvoju Latvijā. Mēs visi esam viena ģimene un es gribētu novēlēt visiem iedzīvotājiem daudz laimes, gudrību, spēku, godīgumu un vienotību. Es vēlos, lai Latvija joprojām būtu slavena ar savām dziesmām, dejām, pasakām. Lai bērniem būtu smaids sejās. Latvija apsveicu 100. gadu jubilejā!!!!!

Sofija Borovska 5.b kl.

Latvija tu esi skaista valsts! Es tevi mīlu! Novēlu daudz skaistu vietu un daudz dzīvnieku. Novēlu, lai mūsu valstī dzīvotu daudz cilvēku!

Krupska Elīna 5.b kl.

Šajos svētkos es novēlu, lai Latvija mūžu mūžos pastāvētu. Lai vienmēr mums būtu latviešu valoda un, lai vienmēr mēs būtu latviski. Simtgadē Latvijai jābūt krāšņai, ar mūsu simboliku un smaidīgiem cilvēkiem.

Bogdanovs Andžejs 5.b kl.

Latvija, tu esi neatkarīga un labākā valsts pasaulē!

Stankova Jekaterina 5.b kl.

Ilgu, skaistu mūžu Latvijai.

Vēlu es no visas sirds!

Lai ļaudis visi gudri būtu,

Taisnīgi, godīgi un uzticīgi!

Sveicu Tevi simtajā jubilejā,

Lai tautas sveicieni skan visā pasaulē!

Prozare Marija 5.a kl.

Es gribētu novēlēt Latvijai visu to labāko un galvenais, lai visiem cilvēkiem būtu labklājība, veselība, laime un mīlestība. Lai visi Latvijas iedzīvotāji cienītu savu valsti, nemētātu atkritumus un darītu tikai labus darbus. Lai Latvija vienmēr būtu zaļa valsts un lai visas valsts tradīcijas nepazūd. Ļoti mīlu savu Latviju!

Sabina Tuzika 5.b kl.

Labdien, mana mīļā Latvija!

Gribu Tevi apsveikt tavā dzimšanas dienā un novēlēt Tev attīstīties, skatīties tikai uz priekšu, būt stiprai un brīvai. Lai Latvijas tauta būtu vēl vienotāka un tautas dzīve labāka. Lai Latvijā mūžam būtu miers!

Ar cieņu,

Ksenija Kaļiņina 5.b kl.

Sveiki, Latvij!

Tev drīz būs dzimšanas diena un es vēlos tevi apsveikt. Es Tev Latvija vēlu, lai Tu nebūtu skumja. Lai attīstās ekonomika, lai Tu būtu brīva no kara. Lai būtu mazāk vardarbības. Lai nebūtu bezpajumtnieku. Lai cilvēkiem maksā lielākas algas. Lai Tev būtu vairāk rūpnīcu. Lai Tevi cienītu. Lai Tu būtu stipra. Lai Tu būtu silta, jauka, mīļa. Lai visa pasaule zinātu, ka Tev ir dzimšanas diena mana mīļā Latvija!

Ar cieņu, Tava iedzīvotāja

Ksenija Sčerbakova 5.b kl.

Latvija, apsveicu tevi 100 gadu jubilejā! Tu esi visskaistākā valsts pasaulē, kurā mēs varam dzīvot, un mēs visi esam tai piederīgi!.

Romanceviča Sofija 5.a kl.

Man Latvija ir mīļa, jo šeit ir manas mājas. Šeit dzīvo mana ģimene un draugi. Mīlu skaisto dabu un jūru, mūsu mūziku, dziesmas, sportiskumu. Lai gan esam maza valsts, mums netrūkst gudru un talantīgu cilvēku, kuri gatavi sasniegt mērķus. Novēlu Latvijai augt, attīstīties un neapstāties pie padarītā. Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Šaliņš Kristers 5.a kl.

Latvijas 100.gadadienā es novēlu vairāk laipnu cilvēku un mazāk ļaunuma, lai visiem cilvēkiem ir labklājība, veselība un laime.

Dubra Anžejs 5.b kl:

Latvijai es novēlu zilas debesis virs galvām. Uz zilām debesīm, lai spīdētu saule un zem kājām būtu ražīga zeme.

Kristians Dobkevičs 5.b kl.

Latvijas simtgadē es gribētu novēlēt daudz laimes, finanšu palielināšanu, cieņu pret dabu, lai iestādītu visus izcirstos kokus. Cieņu un mīlestību pret cilvēkiem, lai katrā skolā mācītu bērnus mīlēt Latviju un, lai jau no pirmās klases skolēni kļūtu par Latvijas patriotiem. Lai Latvijā būtu harmonija un disciplīna, lai vairāk būtu interesantu koncertu un pasākumu ar populāriem cilvēkiem. Un protams, lai visi Latvijas iedzīvotāji ar lepnumu teiktu “Es dzīvoju Latvijā!”

Eva Drizlionoka 8.kl.

Tā kā Latvijai šogad būs simtgade, es gribētu novēlēt Latvijai cerību, mīlestību un laimi. Lai visiem Latvijas iedzīvotājiem būtu viss labi ģimenē un darbā. Vēl es gribētu novēlēt iespēju iegūt labu izglītību. Lai mēs un mūsu bērni būtu labi izglītoti un labi atalgoti.

Sofija Saveļjeva 8.kl.

Dārgā mana Latvija!

Paldies tev par visu ko tu mums latviešiem dāvini katru dienu jau 100 gadus. Sakarā ar tavu jubileju es gribu tev kaut ko pateikt. Es zinu, ka tagad ekonomiskais stāvoklis un iedzīvotāju skaits nav vislabākais, bet to var viegli izmainīt. Piemēram lielākas algas, vairāk stipendiju skolēniem un studentiem, kā arī labāka dzīve. Arī varētu būvēt jaunas dzīvesvietas cilvēkiem, darīt kaut ko ar bezpajumtniekiem. Man liekas, ka cilvēki būtu laimīgāki. Man liekas, ka mūsu jaunā paaudze varētu visu mainīt. Mūsu jauniešu idejas varētu daudz ko palīdzēt Latvijai. Lai ko es neteiktu, bet tomēr mūsu Latvija ir skaista. Katrai valstij ir savas stiprās un vājās puses, bet katru vājo pusi var labot. Mums vajag lepoties, ka šajā gadā mums ir tādi lieli svētki. Paldies Tev Latvija!

Kornēlija Lapkovska 8.kl.

Es gribētu dāvināt Latvijai daudz mīlestības, lai cilvēki mīlētu Latviju. Lai būtu iespēja iegūt labu izglītību katram iedzīvotājam. Lielākas algas cilvēkiem, kas palīdz attīstīt mūsu Latviju. Lai dzīvi Latvijā, visi sauktu par labāko dzīvi pasaulē. Daudz cerības un laimes. Bet galvenais ko es gribētu dāvināt Latvijai, ticību un mūsu patriotismu, lai tā zinātu, ka mēs visi ticam uz labāku nākotni.

Aleksandra Kaļiņina8.kl.

Mīļā Latvija! Es uzdāvinātu tev tavā simtgadē, kuru mēs visi gaidām, jaunas iespējas jaunatnei, lielākas algas darbiniekiem par centību, labu izglītību, lai Latvijā dzīvotu izglītoti iedzīvotāji. Arī gribētu tev vēlēt centību kļūt labākai, saticību, daudz daudz mīlestības no iedzīvotājiem, un protams, daudz laimes! Tas ir viens no svarīgākajiem vēlējumiem! Daudz laimes!

Nikolas Linkevičas 8.kl.

Es gribētu novēlēt Latvijai daudz laimes dzimšanas dienā. Lai tā būtu mūžīga un slavena. Lai savā dzimšanas dienā Latvijas vārds skanētu visā pasaulē kā visskaistākā un vislabākā valsts! Evelīna Samuilova 8.kl.

18. novembris mūsu tautai kļuvis par simbolu dzimtenes mīlestībai. Aizvadīsim Latvijas simtgadi ģimenes lokā, pie svētku galda, patriotiskā gaisotnē! Daudz laimes Latvija!

Latv. val. sk. V. Gržibovska