* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

ĢIMNĀZIJAS ZĪMĒJUMU UN FOTO KONKURSA "LATVIJA MANĀ SIRDĪ" REZULTĀTI [2018-11-09 18:17:16]

Sakarā ar Latvijas 100-gadi skolā tika organizēti radoši konkursi. No labākiem darbiem skolā tiks izveidota izstāde.

Paldies visiem par piedalīšanos!

Zīmējumu konkursa 1.-6.klasēm «Latvija manā sirdī»

rezultāti:

1.vieta – Ksenija Ščerbakova (5.b klase)

2.vieta – Sabina Tuzika (5.b klase)

3.vieta – Maksims Gasins (2.a klase)

Skolēni, kuru darbi tiks iekļauti skolas izstādē:

- Pēteris Radivanovičs (4.a)

- Jeļizaveta Stankova (3.a)

- Evelīna Bogdanova (3.a)

- Sofija Ginzburga (2.a)

- Santa Sarule (4.b)

- Elizabete Lipiņa (4.a)

- Sofija Borovska (5.b)

- Romans Lasovskis (4.a)

- Artjoms Ščerbakovs (2.a)

- Kristīne Labute (6.)

- Daniils Miščenko (4.b)

- Margarita Gedzjune (3.a)

- Margarita Radivanoviča (4.a)

- Sandis Marcinkēvičs (3.b)

- Vitalīna Kušnere (4.b).

Fotokonkursa 5.-12.klasēm «Latvija manā sirdī» rezultāti:

5.-8.klašu kategorija:

1.vieta - Rauls Dzalbe (8.klase)

2.vieta - Nikoļa Linkeviča (8.klase)

2.vieta - Sofija Romanceviča (5.a klase)

3.vieta - Diāna Apeine (5.b klase)

9.-12.klašu kategorija:

1.vieta - Ļevs Baziļčuks (11.klase)

2.vieta - Monika Hrapāne (11.klase)

3.vieta - Kitija Upeniece (10.klase)

3.vieta - Katarīna Medvedeva (11.klase)

APBALVOŠANA NOTIKS 12.NOVEMBRĪ 4.STĀVĀ PLKST. 10.30