logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

AIZRAUJOŠA DIENA 5.B KLASĒ

2018-10-22 09:04:53

28. septembrī mūsu skolā, tostarp mūsu klasē, tika svinēta zēnu diena. Meitenes pārģērbās tērpos un bija sagatavojušas spēles, teātra izrādi un konkursus. Klase bija pārvērsta par kokteiļu bāru, kur varēja pasūtīt piena kokteiļus, augļu smūtijus un sulas, ko pie galdiem nesa meitenes oficiantes. Zēniem bija ļoti interesanti un garšīgi. Šajā pasākumā svinējām arī Ksenijas K. dzimšanas dienu. Bija ļoti aizraujoši.

Pēc pasākumiem klasē devāmies un Daugavpils Universitāti, lai piedalītos Zinātnieku nakts aktivitātēs. Pirmkārt, piedalījāmies ekskursijā uz observatoriju, kur astronomijas speciālists mums pastāstīja par astronomijas pamatiem un parādīja observatorijas telpas iespējas. Tad mēs piedalījāmies kvesta spēlē, kur meklējām vārdus un rakstījām dzejoļus ar nosaukumu “Ja es būtu zinātnieks”, un gruvām saldas balvas. Pēc tam piedalījāmies darbnīcā „Latvijas ģeogrāfija pilsētu un novadu ģerboņos”, hennas tetovēšanas meistarklasē, apciemojām rūpniecisko robotu laboratoriju, darbojāmies ar dabas materiāliem darbnīcā „Brīnumainās rociņas”, piedalījāmies fizikas demonstrējumos un ķīmijas eksperimentos.

Mums bija iespēja iesaistīties interaktīvās nodarbībās, radošās darbnīcās, aizraujošās lekcijās, demonstrējumos, intelektuālās spēlēs, iepazīstot visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares. Šī bija fantastikā diena, ko pavadījām kopā ar saviem klases biedriem.

Informāciju sagatavoja,

Ksenija Kaļiņina, 5.b klases skolniece