* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

VESELĪBAS DIENA. 07.09.2018 (piektdiena) [2018-09-05 17:37:36]

1. 12.klase palīdz pasākuma organizēšanā, 1.a un 1.b paši novada aktivitātes paši (parlaments var palīdzēt)

2. Katrā no četrām stacijām piedalās visi klases skolēni, un tad visu skolēnu rezultāti būs summēti un aprēķināts klases vidējais aritmētiskais rezultāts katrā stacijā,

3. Katrā no čētrām stacijām būs noteikts viens rekordists (ar vislabāko rezultātu),

4. Uzvaru iegūs klase ar vislabākiem rezultātiem savā klašu kategorijā (piemēram: starp 2.a, 2.b, 3.a, 3.b), utt.

5. Ja būs lietus – visi nākam uz mācību stundām uz skolu un Veselības diena tiek pārcelta

Atbildīgie par klasēm:

1.a – Irina Apeine, Jaņīna Šelepova + vecāki

1.b – Marija Beļska, Teresa Rumjanceva + vecāki

2.a – Zoja Andžāne, Skaidrīte Baško

2.b – Marija Mežaraupe, Sandra Ziediņa

3.a – Lidija Lapkovska, Anita Putāne

3.b – Jekaterina Gasina, Diāna Rozenfelde

4.a – Aina Morgane, Velta Gržibovska

4.b – Ņina Šukste, Nataļja Kricka

5.a – Žaneta Serpāne, Ilona Užule

5.b - Anna Beļska, Lucija Babule

6. - Anita Perlinska, Alina Lapinska,

7. – Linda Ivana-Filipova, Jeļena Skopina, Gaļina Smuļko

8. – Jeļena Teļpuka, Ryszard Morawski, Iveta Grīnberte

9.a - Antons Macuks, Dmitrijs Macuks

9.b – Iveta Laurena, Tatjana Guseva

10. – Anžela Volodko, Nataļja Kricka

11. – Gaļina Blaževiča