J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

NOSLĒDZĀS 2017./2018. MĀCĪBU GADS! [2018-06-06 09:37:02]

31.maijā ģimnāzijā notika svinīgs pasākums sakarā ar 2017./2018.mācību gada pabeigšanu.

Skolēni un skolotāji tika apbalvoti ar diplomiem un balvām:

“Zelta un sudraba liecības” par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās saņēma:

1. Evelīna Bogdanova (2.a klase)

2. Jeļizaveta Stankova (2.a klase)

3. Viktorija Staņeviča (2.b klase)

4. Arina Kuzņecova (3.a klase)

5. Elizabete Lipiņa (3.a klase)

6. Valēriju Prutjane (3.b klase)

7. Diana Apeine (4.b klasē)

8. Evelīna Dideviča (5.klase)

9. Violeta Golovane (6.klase)

10. Karolīna Jaunzeme (6.klase)

11. Karolīna Krumplevska (6.klase)

12. Alina Smiļgina (6.klase)

13. Anna Stankova (6.klase)

14. Justīne Madara Širina (6.klase)

15. Aleksandra Kaļiņina (7. klase)

16. Sofija Saveļjeva (7. klase)

17. Nikoļa Linkeviča (7. klase)

18. Božena Rakicka (8.b klase)

19. Vlada Šarko (8.b klase)

20. Karīna Abaroviča (10.klase)

21. Amanda Bidzāne (10.klase)

22. Sofija Daņileviča (10.klase)

23. Marija Kozireva (10.klase)

24. Katarīna Medvedeva (10.klase)

25. Arturs Zubovs (11.klase)

Diplomus un balvas par augstiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas klašu reitingā saņēma:

1.-4. klašu posmā - 4.b klase (vidējā balle 8.19),

5.-9.klašu posmā – 9. klase (vidējā balle 7.49),

10.-11.klašu posmā – 10.klase (vidējā balle 7,57).

Diplomus un balvas par augstiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas skolēnu reitingā saņēma:

1.-4. klašu posmā - 4.b klases skolniece Diana Apeine (vidējā balle 9.55),

5. - 8.klašu posmā – 8.b klases skolniece Božena Rakicka (vidējā balle 9.53),

10. - 11.klašu posmā – 11.klases skolnieks Arturs Zubovs (vidējā balle 9.13).

Diplomus un balvas par centīgām mācībām un vidējās atzīmes uzlabošanu visā mācību gada garumā salīdzinājumā ar vidējo atzīmi iepriekšējā mācību gadā saņēma:

5. - 8.klašu posmā – 5. klases skolnieks Aleksejs Valpēters (+ 1.15 balles) un 9. klases skolnieks Žans Tarasovs (+ 1.15 balles),

10.-12.klases posmā – 11. kl. skolnieks Arturs Zubovs (+ 0.62 balles).

Sirsnīgi pateicāmies skolēniem, skolotājiem, atbalsta komandai, vecākiem, visiem skolas darbiniekiem par šo mācību gadu. Paldies par jauniem sasniegumiem un augstiem rezultātiem mācībās, olimpiādēs, konkursos, turnīros, ārpsusstundu darbā. Lai Jums laba atpūta un saulains vasaras brīvlaiks!