logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

KARĪNAI ABAROVIČAI 3.PAKĀPES DIPLOMS PĒTNIECISKĀS DARBĪBAS KONKURSĀ

2018-05-28 11:53:51

Šī gada 19.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā tika sumināti tie Latvijas skolēni, kas bija piedalījušies starptautiskajā skolēnu pētnieciskās darbības konkursā "Vēsture ap mums". Šī konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi, kā arī kritiskās domāšanas, avotu analīzes prasmju un radošo spēju attīstīšana. Konkursu rīko Vēstures skolotāju biedrība sadarbībā ar Eustory - History Network of Young Europeans. Konkursa patrons ir Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Šī mācību gada konkursa pamattēma bija "Svētki un svinēšana". Kopumā konkursā piedalījās ap simts skolēniem no dažādiem Latvijas novadiem.

Priecē, ka arī mūsu ģimnāzijas 10.klases skolniece Karīna Abaroviča ņēma dalību konkursā ar savu pētījumu "Svētki un tradīcijas Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā parlamentārā, autoritārā un padomju totalitārā režīma apstākļos" (darba vad. Iveta Laurena).

Neraugoties uz lielo konkurentu skaitu, Karīna tika apbalvota ar 3.PAKĀPES DIPLOMU un iespēju piedalīties vienas dienas ekskursijā pēc pašas izvēlēta maršruta Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.

Apsveicam Karīnu un vēlam veiksmi viņas tālākajā pētnieciskajā darbībā!