* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Piedāvātie grozi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

BIBLIOTĒKU NEDĒĻA - “ BIBLIOTĒKA – SAPULCES VIETA”. [2018-05-21 12:14:59]

2018. gada Bibliotēku nedēļa notika laikā no 23.–29. aprīlim, un tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Šī gada Bibliotēku nedēļas tēma - “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”, kas sasaucas ar Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) 84. ģenerālkonferences nosaukumu “Transform Libraries, Transform Societies”. 2018. gadā tā notiks Kualalumpurā, Malaizijā.

Arī mūsu skolas bibliotēkā tika rīkoti dažādi pasākumi sakarā ar Bibliotēku nedēļu, kuri notika 23.04.-27.04., un mūsu Bibliotēku nedēļas tēma bija “ Bibliotēka – sapulces vieta”. Skolas bibliotēkas lasītavā tika novietots svētku rāmis, kurā varēja nofotografēties katrs interesents. Skolēni arī veica aptauju, kuras laikā skolēni jautāja skolotājiem, vecākiem, draugiem kādas grāmatas viņiem patīk. Piedavājam iepazīties ar dažām no respondentu atbildēm.

Lene Vasiljeva

Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre

Mana vismīļākā bērnības grāmata ir Astrīdes Lindgrēnas „Pepija Garzeķe”, jo Pepija ir ļoti interesanta, jautra un neparasta meitene. Bet patika man arī citas grāmatas: „Karlsons”, “Trokšņu ciema bērni”, Zentas Ērgles „Starp mums, meitenēm, runājot” un „Mūsu sētas bērni”. Labprāt lasu bērniem Imanta Ziedoņa „Krāsainās pasakas”, jo bērniem tās ļoti patīk.

Inguna Velika

Latviešu valodas skolotāja

Kopš bērnības man ļoti iepatikās Mirdzas Kļavas grāmata „Raibā vasara”. Vispopulārakās un aizraujošākās bērnības grāmatas ir Zentas Ērgles „Starp mums, meitenēm, runājot”, Jena Sigsgora „Palle viens pats pasaulē”, Ernesta Birznieka-Upīša „Pastariņa dienasgrāmata” u.c., ka arī vērtīgas un interesantas ir dažādu tautu pasakas, ko labprāt ieteiktu lasīt arī bērniem.

Anita Putāne

Sociālais pedasgogs

Man ļoti patīk I.Ziedoņa „Krāsainās pasakas”, tās ir ļoti interesantas un palīdz bērniem rosināt iztēli. Manas bērnības mīļākā grāmata ir I.Grekovas „Anja un Manja”. Labprāt es ieteiktu to izlasīt bērniem, ka arī ļoti saistošas ir dažādu tautu pasakas.

Kāda skolēna/-ces māmiņa

Mana vismīļākā grāmata skolas laikos bija angļu rakstnieces Šarlotes Brontē romāns “Džeina Eira” par bāreni, kura vēlāk kļuva par guvernanti. Stāsts ir pārdzīvojumu pilns un ļoti romantisks.