logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

ERASMUS+ PROJEKTA “BORN TO READ” VIDEOKONFERENCES AR ITĀLIJAS UN LIETUVAS PARTNERSKOLĀM

2018-04-21 12:27:20

18. un 20. aprīlī notika kārtējās videokonferences ar projekta “Born to Read” partnerskolām.

4.kl. skolēni ir sazinājušies ar Itālijas skolēniem. Videokonferences laikā skolēni minēja tīmekļa vietņu adreses, kuros bija paslēpta informācija par kādu grāmatu. Par katru pareizu atbildi skolēni saņēma trūkstošu vietnes adreses burtu. Šādā veidā skolēni savāca visus trūkstošus burtus un uzzināja tīmekļa vietņu adreses, kur iepazinās ar Pepija Garzeķe, Sarkangalvīte, Nāriņa, Šreks, 101 Dalmācieši un citām grāmatām.

6.kl. skolēni piedalījās videokonferencē ar Lietuvieši skolēniem. Lietuvieši skolēni Pasaules grāmatu un autortiesību dienas svinēšanas priekšvakarā bija saģērbusies dažādu varoņu tērpos, bet mūsu skolēniem bija jāuzmin, kādus varoņus viņi tēlo. Skolēni redzēja Hariju Poteru, Aladinu, Šreku, Alisi no Brīnumzemes un daudzus citus varoņus. Tad mūsu skolēni rādīja grāmatas, kuras viņi tagad lasa, nerādot grāmatu nosaukumu, jo lietuviešu skolēniem bija tie jāuzmin.

Skolēnu ir jēgpilni pavadījuši laiku, sadarbojoties un mācoties no projekta partnerskolu skolēnu labas prakses piemēriem. Paldies 6. un 4.b kl. skolēniem par aktīvu dalību projekta aktivitātēs.

Informāciju sagatavoja,

Anna Beļska