logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

IZLASĪTS un IZVĒRTĒTS!

2018-03-02 08:56:48

Laikā, kad slapja sniega mākoņus un drēgnumu sāk pamazām nomainīt spoža saule, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017 noslēdz Lielo lasīšanu. Tas ir laiks, kad uzzinām, kā visas vecumgrupas, kurās bija jāizlasa sešas grāmatas, ir tās novērtējuši.

2017. gada piedāvātā grāmatu kolekcija lasītājus aicināja krāsām un piedzīvojumiem piepildītajā grāmatu pasaulē, kur vienlaikus mājoja visdažādākās noskaņas - gan samtains miers, gan galvu reibinoši piedzīvojumi, gan prieki, gan skumjas.

Mūsu skolēni kā vienmēr bija aktīvi iesaistījušies šajā pasākumā no pašiem mazākajiem sākumskolā līdz skolēnu vecākiem! Kā arī mūsu pamatskolas aktīvie lasītāji popularizē bērnu žūrijas kolekcijas grāmatas sākumskolā, ik nedēļu stāstot 1. un 2. klašu skolēniem par izlasītām latviešu valodas grāmatām, tādējādi veicinot interesi par grāmatām arī mazajiem lasītājiem.

Visi bērnu žūrijas dalībnieki no 4. klases līdz 10. klasei saņēma pateicības un mīļas dāvaniņas. Bet paši aktīvāki lasītāji, brauks uz grandioziem “Lielās lasīšanas svētkiem” Rīgā. Paldies skolēniem par aktīvu līdzdalību, skolotājiem par atbalstu, un esat gatavi piedalīties Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā arī šogad!