logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

KĀRTĒJĀ “BORN TO READ” PROJEKTA VIDEOKONFERENCE AR BULGĀRU SKOLĒNIEM

2018-02-26 12:46:52

Katru mēnesi ir ieplānotas videokonferences ar vienu no partnervalsts skolām Erasmus+ “Born to Read” projekta ietvaros. Iepriekšējo reizi 4.b klases skolēni runāja ar Spānijas skolēniem. 6.kl. skolēniem bija iespēja piedalīties videokonferencē ar mūsu projekta partnerskolas skolēniem no Ungārijas.

23. februārī notika videokonference ar Bulgārijas partnerskolu. Neskatoties un lielu sālu un iespēju neapmeklēt skolu, visi 4.b klases skolēni ieradās, lai iepazītos ar Bulgāru partnerskolas izglītojamajiem.

Videokonferences laikā skolēni sazinājās savā starpā, runāja par grāmatām un spēlēja izglītojošas spēles. Latvijas un Bulgārijas skolēni pastāstīja par grāmatām, kuras ir lasījuši, tad, uzdodot jautājumus, minēja grāmatu nosaukumus. Videokonferences beigās skolēni kopā piedalījās dinamiskajā pauzē, kuras laikā dziedāja un dejoja.

Videokonferences palīdz skolēniem nebaidīties komunicēt ar citas valsts skolēniem, pārvarēt bailes par valodas barjeru un kļūt drošākiem par savām spējām. Skolēni mācās runāt pārliecināti, prezentēt sevi, kā arī plūstoši runāt angļu valodā. Bulgārijas skolēniem ļoti iepatikās sazināties ar Latvijas skolēniem, viņi izteica domu, lai mēs biežāk rīkotu šāda veida aktivitātes, ar ko mūsu skolēni pilnīgi piekrita.

Informāciju sagatavoja,

Anna Beļska